Черкаська область

Розблоковано ліфтову шахту на другому поверсі будівлі міської ради

Розблоковано ліфтову шахту на другому поверсі будівлі міської радиВ зв'язку з початком роботи комітету з доступності м.Черкаси та на підставі звернення від ГО "Життя без бар'єрів" було розблоковано ліфтову шахту на другому поверсі будівлі міської ради. Ліфт не зупинявся на поверсі де кабінети міського голови, секретаря міської ради та заступників вже багато років. Тепер не тільки члени комітету які пересуваються за допомогою інвалідного візка зможуть відвідувати різні засідання, а й взагалі, чиновники міської ради стали доступніші для маломобільних груп населення. 

Подробнее...

Аудит доступності установ соціальної сфери у Черкаській області

Довідково-інформаційний матеріал щодо забезпечення безбар'єрного доступу для осіб з інвалідністю до приміщень підприємств, установ, організацій системи органів соціального захисту населення, Мінсоцполітики і фондів страхування та інформацію щодо доступності будівель та приміщень читайте, перейшовши за посиланнями.

Подробнее...

В обласному центрі буде облаштований пляж для інвалідів

В обласному центрі буде облаштований пляж для інвалідівЯк стало відомо, незабаром в обласному центрі з'явиться пляж для інвалідів. Місце відпочинку буде розташовано на території «Живчика», де сьогодні купаються звичайні громадяни. Сам пляж знаходиться на вулиці Героїв Дніпра, що неподалік від храму Андрія Первозванного. Таку інформацію надає прес-служба черкаської міської ради. Після того, як вона була опублікована у виданнях, журналісти звернулись за коментарями до Бориса Євміна. Заступник мера Черкас зазначив, що проект благоустрою пляжу ще не затверджений, але найближчим часом цей недолік буде усунений.

Подробнее...

Пляж для інвалідів вирішили облаштовувати на новій території. ЇЇ досі шукають…

пляж для людей з особливими потребамиДілянка, на якій минулого року черкаська міська влада обіцяла облаштувати пляж для людей з особливими потребами, виявилася частково переданою в оренду приватній фірмі. Тепер же чиновники шукають нове місце для пляжу. Громадська організація «Соціум», що опікується інвалідами, шокована таким перебігом подій. Своє обурення представники організації висловили в коментарі «Прочерку».

Подробнее...

2 165 выездов за год работы: в Черкассах успешно работает ИНВА-такси

При поддержке «Киевстар» в Черкассах уже 1 год функционирует социальное такси для инвалидов-колясочников. В феврале 2012 года в городе презентовали ИНВА-такси. Компания предоставила целевую благотворительную помощь на обустройство автомобиля специальным подъемником также обеспечила службу бесплатной мобильной связью и смартфонами.

Подробнее...

На Черкащині бракує пандусів і транспорту для інвалідів

Круглий стілВідсутність пандусів, спеціальних ліфтів і транспорту для інвалідів-візочників – це ті головні проблеми, з якими стикаються люди з особливими потребами в Черкасах та інших містах області. Ці та інші важливі питання обговорювали представники влади, громадських організацій, медичних та соціальних закладів під час «круглого столу», який було проведено за ініціативи президента Благодійного фонду «Дитячий світ», почесного президента ПАТ «Азот» Валентини Жуковської.

Подробнее...

Дополнительная информация