Черкаська область

У Черкасах затвердили порядок перевезення інвалідів спецавтомобілем

У Черкасах затвердили порядок перевезення інвалідів спецавтомобілемРішення про Порядок надання послуги з перевезення осіб з інвалідністю автомобілем спеціалізованого призначення нещодавно ухвалив виконавчий комітет Черкаської міської ради, в рамках міської соціальної програми «Турбота» на період з 2018 до 2022», розглянувши пропозиції департаменту соціальної політики Черкаської міської ради. Наступним кроком стане затвердження його на сесії міської ради. Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаському міськвиконкомі.

Подробнее...

Геннадій Шевченко: «Вирішувати проблеми людей з інвалідністю варто комплексно»

Геннадій Шевченко: «Вирішувати проблеми людей з інвалідністю варто комплексно»При виконавчому комітеті Черкаської міської ради діє комітет з питань забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, який очолює заступник міського голови Геннадія Шевченка. Цей комітет здійснює контроль за виконанням заходів щодо доступності, відповідно до міської програми «Простір без бар'єрів» на 2015-2018 роки.

Подробнее...

Розблоковано ліфтову шахту на другому поверсі будівлі міської ради

Розблоковано ліфтову шахту на другому поверсі будівлі міської радиВ зв'язку з початком роботи комітету з доступності м.Черкаси та на підставі звернення від ГО "Життя без бар'єрів" було розблоковано ліфтову шахту на другому поверсі будівлі міської ради. Ліфт не зупинявся на поверсі де кабінети міського голови, секретаря міської ради та заступників вже багато років. Тепер не тільки члени комітету які пересуваються за допомогою інвалідного візка зможуть відвідувати різні засідання, а й взагалі, чиновники міської ради стали доступніші для маломобільних груп населення. 

Подробнее...

Аудит доступності установ соціальної сфери у Черкаській області

Довідково-інформаційний матеріал щодо забезпечення безбар'єрного доступу для осіб з інвалідністю до приміщень підприємств, установ, організацій системи органів соціального захисту населення, Мінсоцполітики і фондів страхування та інформацію щодо доступності будівель та приміщень читайте, перейшовши за посиланнями.

Подробнее...

В обласному центрі буде облаштований пляж для інвалідів

В обласному центрі буде облаштований пляж для інвалідівЯк стало відомо, незабаром в обласному центрі з'явиться пляж для інвалідів. Місце відпочинку буде розташовано на території «Живчика», де сьогодні купаються звичайні громадяни. Сам пляж знаходиться на вулиці Героїв Дніпра, що неподалік від храму Андрія Первозванного. Таку інформацію надає прес-служба черкаської міської ради. Після того, як вона була опублікована у виданнях, журналісти звернулись за коментарями до Бориса Євміна. Заступник мера Черкас зазначив, що проект благоустрою пляжу ще не затверджений, але найближчим часом цей недолік буде усунений.

Подробнее...

Пляж для інвалідів вирішили облаштовувати на новій території. ЇЇ досі шукають…

пляж для людей з особливими потребамиДілянка, на якій минулого року черкаська міська влада обіцяла облаштувати пляж для людей з особливими потребами, виявилася частково переданою в оренду приватній фірмі. Тепер же чиновники шукають нове місце для пляжу. Громадська організація «Соціум», що опікується інвалідами, шокована таким перебігом подій. Своє обурення представники організації висловили в коментарі «Прочерку».

Подробнее...

Дополнительная информация