В обласному центрі буде облаштований пляж для інвалідів

В обласному центрі буде облаштований пляж для інвалідів

Як стало відомо, незабаром в обласному центрі з'явиться пляж для інвалідів. Місце відпочинку буде розташовано на території «Живчика», де сьогодні купаються звичайні громадяни. Сам пляж знаходиться на вулиці Героїв Дніпра, що неподалік від храму Андрія Первозванного. Таку інформацію надає прес-служба черкаської міської ради. Після того, як вона була опублікована у виданнях, журналісти звернулись за коментарями до Бориса Євміна. Заступник мера Черкас зазначив, що проект благоустрою пляжу ще не затверджений, але найближчим часом цей недолік буде усунений.

До того ж, представники влади на власні очі бачили план-схему об'єкту, яка була запропонована ще в минулому році. Також через кілька днів мерія визначиться з фірмою, котра візьме на себе обов'язки з благоустрою території. Наступним етапом буде комплекс монтажних робіт, у ході проведення яких будівельники встановлять усі необхідні пристосування для інвалідів. Таким чином пільговики зможуть без проблем пересуватись пляжем. Зокрема, мова йдеться про будування підходів до води, роздягалень, туалету, душу та ін. Цей пляж орієнтований здебільшого на інвалідів, котрі пересуваються за допомогою коляски. Разом з тим представники інших пільгових категорій матимуть можливість проводити тут час.

Територія буде облаштована в рамках програми соціально-економічного та культурного розвитку Черкас. Згідно з попередніми даними, проект обійдеться міській владі у 100 тисяч гривень. Окрім того, посадовці сподіваються на спонсорські надходження з боку підприємців. Заступник мера сподівається, що усі роботи будуть виконані до початку спеки, в період якої спостерігається найбільша популярність пляжів. Звичайно, на місцях для відпочинку для інвалідів сервіс дещо відрізнятиметься від пляжів для звичайних людей.

Черкаси online

Дополнительная информация