Розблоковано ліфтову шахту на другому поверсі будівлі міської ради

Відбулися дві важливі події.

Розблоковано ліфтову шахту на другому поверсі будівлі міської ради

Почну з хорошої. В зв'язку з початком роботи комітету з доступності м.Черкаси та на підставі звернення від ГО "Життя без бар'єрів" було розблоковано ліфтову шахту на другому поверсі будівлі міської ради. Ліфт не зупинявся на поверсі де кабінети міського голови, секретаря міської ради та заступників вже багато років. Тепер не тільки члени комітету які пересуваються за допомогою інвалідного візка зможуть відвідувати різні засідання, а й взагалі, чиновники міської ради стали доступніші для маломобільних груп населення. Дякую за оперативне вирішення цїєї проблеми заступнику міського голови Шевченко Геннадий. Думаю це тільки перші кроки в реалізації заходів з доступності нашого міста.

Розблоковано ліфтову шахту на другому поверсі будівлі міської ради

І друга - погана подія за яку мені соромно. Сьогодні чиновниками було зірване звітне засідання комітету доступності. Керівники відповідальних департаментів які мали доповісти про стан виконання міської Програми "Простір без бар'єрів на 2015-2018 роки" просто проігнорували засідання. Прийшли від влади тільки голова комітету - Шевченко Геннадій та заступник голови комітету - Чернуха Віталій. Що, немає про що доповідати? Зате на засідання прийшли представники від громадськості які мають тяжку інвалідність і їм складно самостійно пересуватись містом..... але прийшли.... соромно!

Анатолій Бондаренко, я вірю, що Ви людина слова і виконаєте свою обіцянку щодо допомоги в забезпеченні роботи комітету з доступності міста! Не в образу сказано, але відношення Ваших підлехлих до своїх обов'язків, характеризує Вас як керівника!

Леся Валяєва

Facebook

Дополнительная информация