Чернігівська область

Забезпечимо доступність до будинків і споруд

Забезпечимо доступність до будинків і спорудПовноцінне життя людини можливе лише за умови, коли вона не відчуває ніяких обмежень у виконанні життєвих функцій. Проте, якщо такі обмеження з певних причин все ж таки виникають, суспільство повинно робити все можливе для їх усунення.

Подробнее...

У Прилуках хочуть пустити соціальне таксі

У Прилуках хочуть пустити соціальне таксіНад цим наразі працюють в управлінні економічного розвитку Прилуцької міської ради.

Подробнее...

«Я сам», або Кілька слів про універсальний дизайн

 Це приклад того, яким має бути найяскравіший період життя кожної людиниІнвалідність — не вирок, якщо забезпечити людей з обмеженими можливостями доступною інфраструктурою та архітектурою. За великим рахунком, інвалідність людини створює її навколишнє середовище в країні, зокрема місті, де вона живе.

Подробнее...

Аудит доступності установ соціальної сфери у Чернігівській області

Довідково-інформаційний матеріал щодо забезпечення безбар'єрного доступу для осіб з інвалідністю до приміщень підприємств, установ, організацій системи органів соціального захисту населення, Мінсоцполітики і фондів страхування та інформацію щодо доступності будівель та приміщень читайте, перейшовши за посиланнями.

Подробнее...

Соціальне «таксі» для інвалідів працює в Чернігові

Соціальне таксі для інвалідів працює в ЧерніговіДістатися до лікаря чи реабілітаційного центру без принижень у громадському транспорті чи суперечок з водієм таксі тепер можуть інваліди Чернігова безкоштовно. За власні кошти і на своїх авто возять людей з особливими потребами активісти громадської організації «Благодіяння».

Подробнее...

Черниговский "АТИЛОС" научил светофоры "разговаривать"

Черниговский АТИЛОС научил светофоры разговариватьАвтоматизированные микроконтрольные звукосигнальные устройства УЗС-АТ и УЗСО-АТ производства черниговского ООО "АТИЛОС" получили признание незрячих людей, для удобства которых они создавались, и быстро распространяются в Украине. За год, прошедший от появления первых "разговаривающих светофоров" в Харькове, УЗС появились на дорогах Крыма, Житомира, Полтавы, Миргорода, Ильичёвска, Ужгорода, многих других городов, сообщает корреспондент УКРИНФОРМа. Закупают их обычно за деньги местных бюджетов, хотя иногда находят и спонсоров.

Подробнее...

Дополнительная информация