Чернівецька область

Створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області27 липня вперше відбулось засідання «круглого столу» на тему: «Створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області» за участю громадських організацій, які представляють громадян з особливими потребами.

Подробнее...

22 липня 2016р. на центральному залізничному вокзалі станції Чернівці пройшов аудит визначення доступності для маломобільних громадян

22 липня 2016р. на центральному залізничному вокзалі станції Чернівці пройшов аудит визначення доступності для маломобільних громадянНа інспектування такого важливого закладу мене запросили з управління Укртранспезпеки в Чернівецькій області.

Подробнее...

Засідання комітету доступності

Засідання комітету доступностіВчора, 29 червня 2016 року, в залі засідань Сторожинецької районної ради відбулось планове засідання Комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерної-транспортної інфраструктури в Сторожинецькому районі.

Подробнее...

Голова обласної державної адміністрації проаналізував хід реалізації заходів, спрямованих на створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями

Інформацію про хід реалізації заходів, спрямованих на створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостямина території області заслухав голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук під час сьогоднішньої апаратної наради.

Подробнее...

В залі засідань Сторожинецької РДА відбулось засідання районного Комітету забезпечення доступності

22 квітня 2015 р. в залі засідань Сторожинецької РДА відбулось засідання районного Комітету забезпечення доступності інвалідів та моломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно- транспортної інфраструктури. На засіданні були: голова районного КД Ковальчук Д.М., головний архітектор Сторожинецького району Маніліч Д.В, нач. Сторожинецького управління пенсійного фонду Німіжан О.К, нач. Сторожинецької служби ЖКГ Поляк В.М., нач. управління праці та соціального захисту населення Пуздряк Г.М., представники ГО та інші члени районного КД.

Подробнее...

Ходячий візочнику не товариш?

Ходячий візочнику не товариш?Пишно відкрите після трирічної реставрації 125-літнє приміщення Чернівецького Головпоштамту упродовж 9-ти місяців спричиняло лише захоплені «охи», які «несподівано» для влади розродилися розчаруванням. Містяни з'ясували, що, попри велику вартість реставрації (за офіційними даними, вона обійшлася майже в 7 млн. грн.), історична будівля залишилася недоступною для частини людей з обмеженими фізичними можливостями – для інвалідів-візочників. 

Подробнее...

Дополнительная информация