Чернівецька область

Буковина і Слобожанщина поєднались особливими містками

Буковина і Слобожанщина поєднались особливими місткамиНапрочуд насиченим і цікавим виявився візит делегації спортивного клубу інвалідів «Фенікс» з м. Суми до Чернівців. Проект під назвою  «Буковина — Слобожанщина. Містки єднання особливих людей» за фінансової підтримки Європейського Союзу  та Національного  фонду підтримки демократії реалізували сумчани спільно з партнерською обласною чернівецькою організацією людей з інвалідністю «Лідер».  Робота  протягом чотирьох днів яскраво переконала, що такі візити вкрай корисні і необхідні всім, хто працює в сфері людей з особливими потребами.

Подробнее...

Засідання обласного та міського Комітетів забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури в Чернівецькій області

Засідання обласного та міського Комітетів забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури в Чернівецькій областіЗасідання обласного та міського Комітетів забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури відбулось сьогодні (29 березня) в Чернівецькій облдержадміністрації та Чернівецькій міській раді. Майже чотири години представники влади спільно з представниками громадських організацій обговорювали питання щодо покращення доступності в Чернівецькій області та м. Чернівці для мало мобільних верств населення.

Подробнее...

Відновлено роботу Комітету доступності при обласній державній адміністрації

Відновлено роботу Комітету доступності при обласній державній адміністрації31 серпня під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Михайла Павлюка відбулось засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при обласній державній адміністрації.

Подробнее...

Створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області27 липня вперше відбулось засідання «круглого столу» на тему: «Створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області» за участю громадських організацій, які представляють громадян з особливими потребами.

Подробнее...

22 липня 2016р. на центральному залізничному вокзалі станції Чернівці пройшов аудит визначення доступності для маломобільних громадян

22 липня 2016р. на центральному залізничному вокзалі станції Чернівці пройшов аудит визначення доступності для маломобільних громадянНа інспектування такого важливого закладу мене запросили з управління Укртранспезпеки в Чернівецькій області.

Подробнее...

Засідання комітету доступності

Засідання комітету доступностіВчора, 29 червня 2016 року, в залі засідань Сторожинецької районної ради відбулось планове засідання Комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерної-транспортної інфраструктури в Сторожинецькому районі.

Подробнее...

Дополнительная информация