В залі засідань Сторожинецької РДА відбулось засідання районного Комітету забезпечення доступності

В залі засідань Сторожинецької РДА відбулось засідання районного Комітету забезпечення доступності

22 квітня 2015 р. в залі засідань Сторожинецької РДА відбулось засідання районного Комітету забезпечення доступності інвалідів та моломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно- транспортної інфраструктури. На засіданні були: голова районного КД Ковальчук Д.М., головний архітектор Сторожинецького району Маніліч Д.В, нач. Сторожинецького управління пенсійного фонду Німіжан О.К, нач. Сторожинецької служби ЖКГ Поляк В.М., нач. управління праці та соціального захисту населення Пуздряк Г.М., представники ГО та інші члени районного КД.

Виступили: Німіжан О.К. нач. Сторожинецького управління пенсійного фонду. Надав інформацію про нововведення щодо отримання пенсій. Були розглянуті питання архітектурної доступності до будівлі пенсійного фонду в м. Сторожинець.

Пуздряк Г.М. нач. управління праці та соціального захисту населення Сторожинецької РДА надав інформацію про надання субсидій (як правильно заповнити декларацію та інші питання що стосуються субсидій). Присутні задавали питання на які отримали чіткі відповіді. Було розглянуто питання щодо покращення доступності до управляння соцзахисту.

Поляк В.М. нач. служби ЖКГ м. Сторожинець. Розглядали питання доступності тротуарної мережі м. Сторожинець, пішохідних перетинів, місць для паркування автотранспорту осіб з інвалідністю та ін..

Разом з головним архітектором Сторожинецької РДА Маніліч Д.В. та заступником голови Сторожинецької РДА Ковальчук Д.М. було розглянуто виконання завдань минулорічного плану роботи КД. А представниками ГОІ, були надані пропозиції та вимоги щодо покращення архітектурної доступності до багатьох об'єктів м. Сторожинець та Сторожинецького району в 2015 р.

Виришіли:

1.За даними пропозиціями та невиконаними минулорічними завданнями звернутися до Сторожинецької міської ради про усунення недоліків та обладнання пандусами, заїздами, відповідними знаками, відмітками надані об'єкти.
2. На наступне засідання районного КД запросити власників об'єктів (банків, магазинів, ресторанів, готелей) заклади яких є архітектурно недоступні, для користування МГН.
3. Провести ЧОГОІВ «ЛІДЕР» спільно з Сторожинецькою районною організацією інвалідів в червні місяці семінар «Універсальний дизайн» для сільських голів Сторожинецького району.

Завершилось засідання виїздом на центральну площу м. Сторожинець яка в даний час на реконструкції. До нас приєднався заступник голови Сторожинецької міської ради Киюк С.Р.

Нами, як представниками громадських організацій людей з інвалідністю було вказано на необхідність пониження бордюрів та обладнання тимчасовими пандусами до площі для вільного пересування усіх маломобільних груп населення.

Зустріч була дуже насиченою, важливою, плідною на поради, пропозиції та рекомендації згідно Законів України, Конституції України, Конвенції ООН про права інвалідів. Представники влади з усією відповідальністю та відкритим серцем віднеслися до проблематики доступності. Тому, надіємось, що в найближчій час буде помітно результати. Віримо, що наше чудове містечко, яке ми дуже любимо, буде найдоступнішим містом в Україні.

Facebook + Фото

Дополнительная информация