Голова обласної державної адміністрації проаналізував хід реалізації заходів, спрямованих на створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями

Інформацію про хід реалізації заходів, спрямованих на створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостямина території області заслухав голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук під час сьогоднішньої апаратної наради.

Так, заступник начальника управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації Семен Токарюк поінформував присутніх про стан виконання розпорядження обласної державної адміністрації «Про затвердження плану заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення на 2009-2015 роки «Безбар'єрна Україна» в Чернівецькій області».

За словами посадовця, з початку року покращився рівень доступності будівель та приміщень органів соціального захисту населення (становить 82%) і територіальних центрів соціального обслуговування (81%). Водночас, через недостатнє фінансування утримання орендованих приміщень недостатнім залишається стан доступності приміщень служби у справах дітей (77%) та приміщень установ, підпорядкованих обласному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (36%).

«Забезпечення безперешкодного доступу до об'єктів соціальної інфраструктури для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення є однією з передумов вступу України до Європейського Союзу», – наголосив голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук.

Відтак, керівник обласної виконавчої влади доручив вжити додаткових заходів щодо покращення рівня доступності людей з обмеженими фізичними можливостями не тільки до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, але й до безпосередніх місць проживання.

Чернівецька ОДА

Дополнительная информация