Створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області27 липня вперше відбулось засідання «круглого столу» на тему: «Створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області» за участю громадських організацій, які представляють громадян з особливими потребами.

В порядку денному розглядались такі питання:

1. Про організацію обслуговування в органах Пенсійного фонду України в Чернівецькій області громадян з особливими потребами.

Мала Н.І – заступник начальника Головного управління;

Лакуста К.В – начальник управління обслуговування громадян.

2. Про доступність до соціальної інфраструктури – адміністративних будівель Пенсійного фонду України в Чернівецькій області з метою отримання послуг у сфері пенсійного забезпечення громадян з особливими потребами.

Юрійчук В.О. – начальник управління адміністративно-господарського забезпечення.

3. Виступи керівників ГО.

Добридіна В.П. – Представник НАІУ в Чернівецькій області, голова ЧОГОІВ «Лідер»

Свіріденко Л.С. – голова ЧМТІ «Мрія»

Бесіда була змістовною та з метою покращити архітектурну доступність та обслуговування громадян з інвалідністю. Були обговорені усі проблемні та не проблемні питання та надані рекомендації щодо удосконалення обслуговування маломобільних верств населення. Ми обстежили будівлю. З вулиці є пандус по якому ми піднялися. В приміщенні є сходи до яких нам пообіцяли обладнати пандус. Сходи високі, місця для будівлі нормативного пандусу не вистачає. Не далеко від входу в будівлю виділені два місця для парковки автомобілів осіб з інвалідністю. Місця потребують встановлення знаку Р та МСД.

Якщо чесно, то ми були здивовані що керівництво Пенсійного фонду самостійно ініціювало зустріч з нами. Було помітно, що це робилось не заради галочки, а дійсно для співпраці з ГО та покращення становища громадян з інвалідністю, створення в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області безперешкодний доступ до послуг. Домовились про спільні заходи та зустрічі на яких люди з інвалідністю будуть мати можливість отримати повну індивідуальну інформацію про надання пенсії. Дякуємо їм за це!

Валентина Добридіна
Представник НАІУ в Чернівецькій області

Дополнительная информация