22 липня 2016р. на центральному залізничному вокзалі станції Чернівці пройшов аудит визначення доступності для маломобільних громадян

22 липня 2016р. на центральному залізничному вокзалі станції Чернівці пройшов аудит визначення доступності для маломобільних громадянНа інспектування такого важливого закладу мене запросили з управління Укртранспезпеки в Чернівецькій області.

В обстеженні взяли участь старший державний інспектор Укртранспезпеки управління в Чернівецькій області Мунтян Михайло, заступник начальника залізничного вокзалу станції Чернівці Коцюба Володимир, представник відділу транспорту Чернівецької ОДА пан Павло, інженер вокзалу пан Артем та представник ЧОГОІВ «Лідер» Добридін Владислав.

За результатами обстеження нами була складена анкета визначення доступності для маломобільних груп населення. Наразі готуються рекомендації щодо покращення архітектурної доступності центрального залізничного вокзалу станції Чернівці.

Розумію, що це велика відповідальність, тому поспішати не буду. Дай Бог, щоб наші рекомендації були виконані, а головне, щоб на це були кошти, бо про іх відсутність прийшлося постійно чути під час обстеження, на жаль...

Валентина Добридіна
Представник НАІУ в Чернівецькій області

Дополнительная информация