Відновлено роботу Комітету доступності при обласній державній адміністрації

Відновлено роботу Комітету доступності при обласній державній адміністрації

31 серпня під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Михайла Павлюка відбулось засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при обласній державній адміністрації.

Як зазначив Михайло Павлюк, метою роботи комітету є «вирішення проблем доступності, а не лише обговорення чи заговорення проблеми».

«Головою облдержадміністрації підписано розпорядження, яким внесено зміни до складу комітету, - повідомив перший заступник. - Ми відновлюємо роботу в цьому напрямку і сподіваюся, що матимемо гарні результати. Всі засідання є відкритими для громадськості.»

Найважливіші питання, які порушилися на засіданні це:

  • встановлення пандусів та поручнів на вже існуючих пандусах;
  • облаштування паркувальних місць зі встановленням знаку для осіб з інвалідністю;
  • встановлення кнопок виклику;
  • пониження та розширення з'їзду тротуару.

Станом на 12.08.2017 в області налічується 11 районних комітетів доступності що в свою чергу складає 100% по районах Чернівецької області. Дані Комітети відповідно до основних завдань забезпечують та здійснюють громадський контроль щодо відповідності житла, громадських і виробничих будинків, а також інших будівель та споруд, у тому числі спортивного призначення, місць відпочинку, культурно-видовищних та інших установ і закладів, дорожньо-тротуарної мережі, транспорту, засобів зв'язку та інформації, території населених пунктів вимогам чинних будівельних норм та інше.

Чернівецька ОДА

Дополнительная информация