Комітети доступності - Вінницька область

Комітет доступності Програма доступності Новини

 

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від "26" жовтня 2007 року

№ 398

Про створення обласного комітету забезпеченнядоступності інвалідів та інших маломобільних груп населеннядо об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур

Відповідно до Указу Президента України від 1 червня 2005 року № 900/2005 "Про першочергові заходи щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями", розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2005 року № 444-р "Про затвердження плану додаткових заходів щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями" та наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України і Міністерства праці та соціальної політики України від 8 вересня 2006 року № 300/339 "Про затвердження Типового положення про комітети забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур":

1. Утворити обласний комітет забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур (далі – Обласний комітет доступності) у складі згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про Обласний комітет доступності, що додається.

3. Районним державним адміністраціям та виконкомам міських рад міст обласного значення:

3.1. Утворити до 1 грудня 2007 року районні та міські комітети доступності.

3.2. Надавати щороку до 10 червня та 10 грудня інформацію про проведену роботу та пропозиції Обласному комітету доступності для подальшого інформування Головного управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

4. Головному управлінню праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації (Давиденко В.В.) щороку до 20 червня та 20 грудня звітувати про роботу, проведену Обласним комітетом доступності, -перед громадською радою Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України і обласною державною адміністрацією.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови области на заступника голови державної адміністрації Жердецького В.Ф.

Голова обласної державної адміністрації

О. ДОМБРОВСЬКИЙ

СКЛАД обласного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мало-мобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур

ПОЛОЖЕННЯ про обласний комітет забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур

ПРОТОКОЛ засідання міського комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно–транспортної інфраструктури від 23.11.2009 р.

ПРОТОКОЛ засідання міського комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури від 22.10.2009 р.

ПРОТОКОЛ засідання міського комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури від 02.04.2009 р

ПРОТОКОЛ засідання міського комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно–транспортної інфраструктури від 02.10.2008 р.

ПРОТОКОЛ засідання міського комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно–транспортної інфраструктури від 17.06.2008 р.

ПРОТОКОЛ засідання міського комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно–транспортної інфраструктури від 21.12.2007 р.

ПРОТОКОЛ засідання міського комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно - транспортної інфраструктури від 23.11.2007 р.

ПРОТОКОЛ засідання міського комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно–транспортної інфраструктури від 23.10.2007 р.

ПРОТОКОЛ засідання міського комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно - транспортної інфраструктури. від 07.07.2011 р.

РІШЕННЯ Про затвердження програми «Місто Вінниця зручне для всіх» на 2011 -2015 р.р.»

 

Дополнительная информация