У Криму обладнують пляжі для інвалідів

У Криму обладнують пляжі для інвалідівУ даний час в прибережних населених пунктах Криму функціонує 23 пляжі, на яких створені умови для людей з обмеженими фізичними можливостями. Про це повідомляє прес-служба Міністерства курортів і туризму АРК, посилаючись на начальника відділу по взаємодії з готельними та індивідуальними засобами розміщення Віра Куліченко.

За її словами, на пляжах зроблені спеціальні з'їзди, а працівникам пляжу і рятувальникам включено в обов'язок надання допомоги особам з обмеженими фізичними можливостями. На деяких пляжах для зручності інвалідів пристосовані санвузли та забезпечені спеціальні спуски до моря.

«Найдоступнішими містами Криму для відвідування інвалідами є Євпаторія та Саки, в яких майже всі громадські місця пристосовані для інвалідів», - додала вона, підкресливши, що «Західний Крим взагалі орієнтований на оздоровлення та відпочинок дорослих і дітей з обмеженими фізичними можливостями».

У свою чергу міністр курортів і туризму Криму Олександр Лієв заявив, що всі пляжі, які відкриваються на території півострова, повинні бути обладнані для зручності інвалідів. «Це обов'язкова умова для всіх пляжів автономії. Воно не скрізь виконується, але ми будемо працювати в цьому напрямку», - повідомив він.

Ольга Гальчинська

Україна комунальна

Дополнительная информация