Дніпропетровська область

Пішохідні переходи на вулиці Робочій у Дніпропетровську обладнають пандусами

Пішохідні переходи на вулиці Робочій у Дніпропетровську обладнають пандусамиДніпропетровці турбуються про те, що після ремонту на вулиці Робочій, як і раніше, не буде пандусів для людей з обмеженими можливостями. Керівництво регіону заспокоює містян - пандуси будуть. Ними обладнають всі пішохідні переходи. Про це повідомили в департаменті житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації.

Подробнее...

На Робочій у Дніпропетровську зроблять велодоріжки і спеціальний пішохідний перехід

Дніпропетровська облдержадміністрація продовжує традицію конструктивного діалогу. На прохання мешканців Робочої, уздовж всієї вулиці зроблять велосипедні доріжки і поставлять спеціальний пішохідний перехід для людей з вадами зору. Про це повідомили в департаменті житлово-комунального господарства та будівництва ОДА.

Подробнее...

Общественный транспорт не готов к перевозке инвалидов

Общественный транспорт не готов к перевозке инвалидовДнепродзержинск. Общественный транспорт города практически не готов к перевозке пассажиров с ограниченными физическими возможностями.

Подробнее...

Залізниця пропонує пасажирам з особливими потребами комфортні подорожі у спецвагонах

Залізниця пропонує пасажирам з особливими потребами комфортні подорожі у спецвагонахНа Придніпровській магістралі приймають замовлення на перевезення пасажирів з особливими потребами у спеціальних вагонах. Ці вагони обладнано гідравлічними підіймачами для інвалідних візків, розширеними дверними проходами, тамбурами і спеціальними туалетами. Для забезпечення максимально комфортних умов проїзду пасажирів даної категорії нижня полиця у спеціалізованих купе має кілька фіксованих положень.

Подробнее...

В Кривом Роге утвердили порядок предоставления услуг «социального такси»

В Кривом Роге утвердили порядок предоставления услуг «социального такси»На январском заседании горисполкома представители власти утвердили Порядок предоставления услуг «социального такси» отдельным категориям жителей Кривого Рога.

Подробнее...

На Дніпропетровщині презентували інтернет-проект «Бар’єрів нема»

Дмитро КолєсніковПрезидент України Віктор Янукович у нових Соціальних ініціативах акцентує увагу на підвищенні якості життя людей. У першу чергу, мова йде про ті категорії населення, які потребують допомоги і підтримки держави. Особлива увага в Соціальних ініціативах приділяється людям з обмеженими фізичними можливостями. Тому завдання влади - створити максимально комфортні умови життя для цієї категорії населення. Про це заявив губернатор Дмитро Колєсніков під час засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при облдержадміністрації.

Подробнее...

Дополнительная информация