Дніпропетровська область

Эксперимент: криворожанин с инвалидностью пытался проехать в общественном транспорте

Эксперимент: криворожанин с инвалидностью пытался проехать в общественном транспортеВ Кривом Роге очередной эксперимент с участием человека с инвалидностью и общественным транспортом закончился фиаско.

Подробнее...

Пішохідні переходи на вулиці Робочій у Дніпропетровську обладнають пандусами

Пішохідні переходи на вулиці Робочій у Дніпропетровську обладнають пандусамиДніпропетровці турбуються про те, що після ремонту на вулиці Робочій, як і раніше, не буде пандусів для людей з обмеженими можливостями. Керівництво регіону заспокоює містян - пандуси будуть. Ними обладнають всі пішохідні переходи. Про це повідомили в департаменті житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації.

Подробнее...

На Робочій у Дніпропетровську зроблять велодоріжки і спеціальний пішохідний перехід

Дніпропетровська облдержадміністрація продовжує традицію конструктивного діалогу. На прохання мешканців Робочої, уздовж всієї вулиці зроблять велосипедні доріжки і поставлять спеціальний пішохідний перехід для людей з вадами зору. Про це повідомили в департаменті житлово-комунального господарства та будівництва ОДА.

Подробнее...

Общественный транспорт не готов к перевозке инвалидов

Общественный транспорт не готов к перевозке инвалидовДнепродзержинск. Общественный транспорт города практически не готов к перевозке пассажиров с ограниченными физическими возможностями.

Подробнее...

Залізниця пропонує пасажирам з особливими потребами комфортні подорожі у спецвагонах

Залізниця пропонує пасажирам з особливими потребами комфортні подорожі у спецвагонахНа Придніпровській магістралі приймають замовлення на перевезення пасажирів з особливими потребами у спеціальних вагонах. Ці вагони обладнано гідравлічними підіймачами для інвалідних візків, розширеними дверними проходами, тамбурами і спеціальними туалетами. Для забезпечення максимально комфортних умов проїзду пасажирів даної категорії нижня полиця у спеціалізованих купе має кілька фіксованих положень.

Подробнее...

В Кривом Роге утвердили порядок предоставления услуг «социального такси»

В Кривом Роге утвердили порядок предоставления услуг «социального такси»На январском заседании горисполкома представители власти утвердили Порядок предоставления услуг «социального такси» отдельным категориям жителей Кривого Рога.

Подробнее...

Дополнительная информация