Пішохідні переходи на вулиці Робочій у Дніпропетровську обладнають пандусами

Пішохідні переходи на вулиці Робочій у Дніпропетровську обладнають пандусами

Дніпропетровці турбуються про те, що після ремонту на вулиці Робочій, як і раніше, не буде пандусів для людей з обмеженими можливостями. Керівництво регіону заспокоює містян - пандуси будуть. Ними обладнають всі пішохідні переходи. Про це повідомили в департаменті житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Звичайно ж, пандуси будуть, - розповідає директор департаменту ЖКГ та будівництва Андрій Коломоєць. - Вони з самого початку передбачені проектом капітального ремонту Робочої. Ними обладнають пішохідні переходи на кожному перехресті по всій довжині вулиці».

Щоб інвалідам на візках було зручно з'їжджати з тротуару, спуск зроблять не вище 5 сантиметрів від проїжджої частини. «Ми розпочали ремонт Робочої не заради піару, а заради того, щоб дніпропетровцям і гостям міста було зручно. Саме таке завдання поставив перед нами голова ОДА Валентин Резніченко. Тому, звичайно ж, ми не забули про людей з обмеженими можливостями», - резюмував Андрій Коломоєць.

Ремонт дороги на Робочій завершиться до жовтня. До листопада – розстелять газон, висадять нові, хвойні та листяні дерева, замінять освітлення.

Дніпропетровська ОДА

Дополнительная информация