Забезпечення доступності інфраструктури для людей з інвалідністю

Забезпечення доступності інфраструктури для людей з інвалідністю15 лютого 2018 року в офісі організації людей інвалідністю «Джерело» (місто Білицьке) відбулось виїзне засідання комітету щодо забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

В заході взяли участь представники організації осіб з інвалідністю «Джерело», організації осіб з інвалідністю «Союз-Чорнобиль України», відділу комунального господарства, управління соціального захисту, заступник директора комунального підприємства «Добропільська служба єдиного замовника», директор комунального підприємства «Добропільський міський транспорт».

В загальну чисельність членів Комітету додатково включені представники організацій осіб з інвалідністю «Джерело» та «Союз-Чорнобиль України».

Представник управління соціального захисту зазначив, що чисельність людей з інвалідністю в містах Добропілля (54 особи) та Білицьке (55 осіб) значно більша, ніж в інших населених пунктах Великого Добропілля.

Представниками організаційосіб з інвалідністю «Джерело» та «Союз-Чорнобиль України» були визначені основні проблеми з забезпечення доступності, які потребують першочергового вирішення.

Планується провести обстеження тротуарів, зупинок на наявність та стан з'їздів для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. За результатами обстеження будуть внесені зміни до «Програми економічного і соціального розвитку міста Добропілля на 2018 рік».

Добропільська міська рада

Дополнительная информация