Житомирська область

Виїзний комітет доступності та аудит доступності в Народичах, Житомирської області

Виїзний комітет доступності та аудит доступності в Народичах, Житомирської областіНещодавно Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім'я.» у співпраці з департаментом праці та соціального захисту населення Житомирської ОДА, провела виїзне засідання обласного комітету доступності до смт. Народичі.

Подробнее...

Сергій Сухомлин: Людям на візках має бути зручно пересуватися Житомиром

Людям на візках має бути зручно пересуватися ЖитомиромУ Житомирі на залізничному вокзалі відкрили «Станцію доступності» для маломобільних груп населення. Щоб зробити вокзал доступним для людей на візках, центральний і допоміжні входи та виходи обладнали системою пандусів, переобладнали парапети та бордюри, облаштували паркувальне місце.

Подробнее...

На скільки пристосований Радомишль для людей з обмеженими можливостями

На скільки пристосований Радомишль для людей з обмеженими можливостями24 червня відбувся виїзний аудит доступності міста Радомишль для людей з обмеженими можливостями.

Подробнее...

Забезпечення доступності соціальної інфраструктури

За участі керівництва Житомирського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів 25 листопада в приміщенні Житомирської облдержадміністрації відбулось засідання комітету для забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Подробнее...

У Малині проведено моніторинг доступності

У Малині проведено моніторинг доступності11 листопада Малин відвідали представники Житомирської громадської обласної організації «Молодь. Жінка. Сім'я». Мета візиту — проведення моніторингу доступності людей з обмеженими можливостями до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури Малина. Гості (серед них були люди й на інвалідних візках) побували у державних установах: приміщенні РДА та міській раді, управлінні Пенсійного фонду, лікарні, прокуратурі, Фонді з тимчасової втрати працездатності, на залізничному вокзалі, у великих магазинах — «Фуршеті» та «АТБ».

Подробнее...

У Житомирі провели аудит по залізничному вокзалу щодо визначення доступності для маломобільних груп населення

За участю заступника директора департаменту безпеки Міністерства інфраструктури України В'ячеслава Дідковського та заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Вячеслава Поліщука 12 листопада відбулося спільне виїзне засідання обласного та міського комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури з питання проведення аудиту по вокзалу станції Житомир щодо визначення доступності їх будівель і споруд та надання послуг для маломобільних пасажирів.

Подробнее...

Дополнительная информация