Харківська область

Службой "Инватакси" в 2017 году было принято почти 4 тысячи заявок

Службой "Инватакси" в 2017 году было принято почти 4 тысячи заявокЗазначимо, що в Харкові приділяється особлива увага питанням доступності для людей з обмеженими можливостями. Зокрема надається і транспортна послуга для людей з інвалідністю - "Інватаксі", що працює за кошти міського бюджету. Тільки цьогоріч за 9 місяців вартість наданих склала понад 1 мільйон 200 тисяч гривень.

Подробнее...

Цього року в Харкові встановили понад 200 пандусів

Цього року в Харкові встановили понад 200 пандусівМісто розвиває різні напрямки в сфері створення комфортних умов для людей з інвалідністю.

Подробнее...

Генеральні плани міст розробляють з урахуванням потреб людей з обмеженими можливостями

Як повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Євгеній Шахненко, в містах Люботин, Чугуїв та Вовчанськ розпочали розробляти генеральні плани міст.

Подробнее...

Харківське метро стає доступнішим для людей з обмеженими можливостями

Харківське метро стає доступнішим для людей з обмеженими можливостямиВагони поїздів КП «Харківський метрополітен» спеціально обладнають для людей з обмеженими можливостями.

Подробнее...

У Харкові обговорили доступність аптек для інвалідів

У Харкові обговорили доступність аптек для інвалідівПитання доступності аптек у місті Харкові для інвалідів обговорили 8 липня у Харківській міській раді.

Подробнее...

Пандуси, поручні та підйомники: У Харкові реконструювали блок геріатричного пансіонату для інвалідів з Донеччини

У Харкові реконструювали блок геріатричного пансіонату для інвалідів з ДонеччиниРік тому сорок інвалідів з Донецького інтернату під обстрілами вивезли автобусами до Харкова. Розмістили вимушених переселенців у геріатричному пенсіонаті за містом. Через те, що більшість цих приїжджих донеччан переміщуються на візках, один із блоків установи довелося реконструювати. За кошти іноземних інвесторів та обласного бюджету відремонтували непридатні для життя кімнати та забезпечили належні для інвалідів умови. Які саме - дивіться далі.

Подробнее...

Дополнительная информация