Херсонська область

Екскурсії на візках. Студенти Херсона пропонують облаштувати туристичні шляхи для людей з інвалідністю

Екскурсії на візках. Студенти Херсона пропонують облаштувати туристичні шляхи для людей з інвалідністюІсторичні місця у Херсоні недоступні людям з обмеженими можливостями – на собі перевірили третьокурсники місцевого політехнічного коледжу. Аби надати справі наукового підґрунтя, студенти захистили курсову роботу, де показали, як зробити екскурсійні маршрути доступними для такої категорії людей. Зі своїми пропозиціями тепер йдуть до депутатів міськради. Більше про це - кореспондентка "Радіо-Ера" у Херсоні Ксенія Станіславська

Подробнее...

У херсонському драмтеатрі з'явиться пандус

У херсонському драмтеатрі з'явиться пандусЦе спільна акція Херонського благодійного Фонду "Захист" і Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша.

Подробнее...

В Херсоні на дорогах з’явилися новинки

В Херсоні на дорогах з’явилися новинкиНа маршрут №8 «ТЕЦ-ХБК-Острів» вийшов новий автобус - перший з придбаних цього року перевізниками, які працюють на міських маршрутах. Про це повідомляється на офіційному сайті.

Подробнее...

Люблю театр, но он мне недоступен!

Люблю театр, но он мне недоступен!Любите ли вы театр? Для большинства херсонцев вопрос риторический и не требующий ответа, ведь в театре – всегда аншлаг. За театральный сезон здесь бывает до 16 премьер! При большом желании инвалиду удастся попасть на спектакль, но общая картина не оптимистична: театр для инвалидов-колясочников фактически недоступен. Крутая лестница с холла к залу остается барьером уже 75 лет, поэтому коляски со смельчаками и настоящими инвалидами-театралами приходится поднимать на руках. Картина – не для слабонервных!

Подробнее...

Аудит доступності установ соціальної сфери у Хесонській області

Довідково-інформаційний матеріал щодо забезпечення безбар'єрного доступу для осіб з інвалідністю до приміщень підприємств, установ, організацій системи органів соціального захисту населення, Мінсоцполітики і фондів страхування та інформацію щодо доступності будівель та приміщень читайте, перейшовши за посиланнями.

Подробнее...

Дополнительная информация