Херсонська область

У Херсоні працює безкоштовне соціальне таксі

У Херсоні працює безкоштовне соціальне таксіДля більш комфортного життя наших співгромадян з інвалідністю, у Херсоні підприємство «Спроможна Громада «Рідна земля» вже 6 місяців працює в тестовому режимі, надаючи послуги соціального таксі безкоштовно.

Подробнее...

Социальное такси Херсона прошло проверку на выносливость

Социальное такси Херсона прошло проверку на выносливостьВ Херсоне неоднократно стартовали те или иные благотворительные инициативы, которые, столкнувшись с реалиями нашей инфраструктуры, гасли. "Дорожный патруль" проверил - выдержало ли "Социальное такси" проверку дорогами и непростыми условиями.

Подробнее...

Екскурсії на візках. Студенти Херсона пропонують облаштувати туристичні шляхи для людей з інвалідністю

Екскурсії на візках. Студенти Херсона пропонують облаштувати туристичні шляхи для людей з інвалідністюІсторичні місця у Херсоні недоступні людям з обмеженими можливостями – на собі перевірили третьокурсники місцевого політехнічного коледжу. Аби надати справі наукового підґрунтя, студенти захистили курсову роботу, де показали, як зробити екскурсійні маршрути доступними для такої категорії людей. Зі своїми пропозиціями тепер йдуть до депутатів міськради. Більше про це - кореспондентка "Радіо-Ера" у Херсоні Ксенія Станіславська

Подробнее...

У херсонському драмтеатрі з'явиться пандус

У херсонському драмтеатрі з'явиться пандусЦе спільна акція Херонського благодійного Фонду "Захист" і Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша.

Подробнее...

В Херсоні на дорогах з’явилися новинки

В Херсоні на дорогах з’явилися новинкиНа маршрут №8 «ТЕЦ-ХБК-Острів» вийшов новий автобус - перший з придбаних цього року перевізниками, які працюють на міських маршрутах. Про це повідомляється на офіційному сайті.

Подробнее...

Дополнительная информация