В Херсоні на дорогах з’явилися новинки

В Херсоні на дорогах з’явилися новинки

На маршрут №8 «ТЕЦ-ХБК-Острів» вийшов новий автобус - перший з придбаних цього року перевізниками, які працюють на міських маршрутах. Про це повідомляється на офіційному сайті.

Автобус марки «Богдан 22110» із загальною пасажиромісткістю на 58 місць, з низьким рівнем підлоги, обладнаний трапом для інвалідних колясок; платформа, де можуть розташовуватися пасажири з обмеженими можливостями, обладнана додатковими поручнями. Сидіння для батьків з дітьми, людей похилого віку, інвалідів також обладнані рухомою ручкою для безпеки та зручності пасажирів.

В Херсоні на дорогах з’явилися новинки

«Ми поступово оновлюємо рухомий склад. Торік придбали 10 нових автобусів, в цьому - поки що один, приймаючи до уваги економічну ситуацію, але плануємо закупити ще 5 «Богданів» для роботи на маршрутах міста, - розповів керівник підприємства Тарас Негруза. - Всього за 3 роки для більш зручних і безпечних перевезень херсонців ми придбали 35 нових автобусів ».

На автобусі, пристосованому для пасажирів з обмеженими можливостями, є відповідні покажчики. Водії пройшли інструктаж і в разі необхідності допоможуть розвернути трап для інвалідних колясок.

Вiznesoblast.com

Дополнительная информация