У херсонському драмтеатрі з'явиться пандус

У херсонському драмтеатрі з'явиться пандусЦе спільна акція Херонського благодійного Фонду "Захист" і Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша.

Для більшості глядачів потрапити до театру - взагалі не проблема, а на гарних сходах херсонці полюбляють фотографуватись. Проте для людей із обмеженими можливостями потрапити на омріяну виставу дуже складно.

У херсонському драмтеатрі з'явиться пандус

Театр для інвалідів на візках фактично недоступний. Круті сходи з холу до залу залишаються бар'єром вже 75 років, тому візки зі сміливцями і справжніми інвалідами-театралами доводиться піднімати на руках. Картина – не для людей зі слабкими нервами!

Проте таку ситуацію можна виправити! Потрібно встановити пандус. Для його придбання потрібно 43 980 грн, а роботи з її встановлення виконає сам театр. Станом на 29 жовтня до необхідної суми залишилось назбирати 26 417 гривень.

Долучитись до цієї акції дуже просто: або перейти на сайт Української біржі благодійності, або вкинути гроші у скриньку під час відвідування театру.

Робити добро дуже просто!

Газета Вгору

Дополнительная информация