Хмельницька область

Хмельницький: волонтери збирають кошти на соціальне таксі

Хмельницький: волонтери збирають кошти на соціальне таксіСпеціально обладнаний автомобіль має діяти за викликом і перевозити людей з особливими потребами, котрим важко самостійно пересуватись.

Подробнее...

Соціальне таксі для людей на візках

Хмельницьким курсуватиме автобус, спеціально обладнаний для комфортного перевезення людей на візках.

Подробнее...

Осіб на візках у Хмельницькому возитиме спеціальне таксі за рахунок міського бюджету

Хмельничан возитиме соціальне таксіНа сесії Хмельницької міської ради депутати затвердили Положення про порядок надання послуги з перевезення людей на візках («соціальне таксі»). Людей з особливими потребами перевозитимуть до різноманітних підприємств і організацій, банків, медичних установ, органів місцевого самоврядування тощо.

Подробнее...

Доступні тролейбуси

Доступні тролейбусиШість нових тролейбусів, що курсують вулицями Хмельницького доступні для інвалідів-візочників. Це крапля у морі, але все ж перший крок для комфортного пересування містом людей з особливими потребами. Днями на «Електротрансі» нагадали водіям, як себе вести із особливим пасажирами.

Подробнее...

Аудит доступності установ соціальної сфери у Хмельницькій області

Довідково-інформаційний матеріал щодо забезпечення безбар'єрного доступу для осіб з інвалідністю до приміщень підприємств, установ, організацій системи органів соціального захисту населення, Мінсоцполітики і фондів страхування та інформацію щодо доступності будівель та приміщень читайте, перейшовши за посиланнями.

Подробнее...

Світлофори обладнають сигналом для незрячих

Світлофори обладнають сигналом для незрячихХмельницький. В нашому місті на світлофорах з’явилося 17 нових пристроїв подачі звукового сигналу для незрячих, які сповіщають про зелене світло спеціальним дзвінком. Встановлені вони в місцях з інтенсивним транспортним рухом.

Подробнее...

Дополнительная информация