Світлофори обладнають сигналом для незрячих

Світлофори обладнають сигналом для незрячихХмельницький. В нашому місті на світлофорах з’явилося 17 нових пристроїв подачі звукового сигналу для незрячих, які сповіщають про зелене світло спеціальним дзвінком. Встановлені вони в місцях з інтенсивним транспортним рухом.

- Це дуже добре, що світлофори обладнали такими пристроями, - сказала інвалід по зору першої групи хмельничанка Ніла Дубенко. – Вони дуже допомагають незрячим. Якщо ж таких пристроїв немає, людям з вадами зору доводиться просити інших перехожих, аби їх перевели через дорогу. Хотілося б, щоб побільше світлофорів із подачею звукових сигналів було в центрі нашого міста.

Як розповів начальник відділу організації безпеки дорожнього руху управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради Олександр Ковальчук, звукові сигнали подають тепер світлофори по вулиці Львівське шосе в районі її перетину з вулицею Хотовицького, по вулиці Красовського в районі обласної лікарні, по вулиці Купріна в районі перетину з вулицею Козачою та в інших місцях.

- Ми періодично звертаємося до міської влади з проханням облаштування подачі звукових сигналів світлофорами і приємно, коли нам в цьому питанні йдуть назустріч. Звісно, чим більше світлофорів буде обладнано такими пристроями, тим краще, - зазначила інструктор Хмельницької обласної організації Українського товариства сліпих Оксана Кліпацька.

До цього на світлофорах нашого міста вже було 20 пристроїв подачі звукових сигналів. Ще дванадцять подають мовний сигнал. Встановлені вони на перехресті вулиць Кам’янецької та Примакова, по вулиці Шевченка в районі залізничного вокзалу та в інших місцях.

- Сподіваємось, що такі світлофори допоможуть незрячим краще орієнтуватись на вулицях Хмельницького, - зазначив Олександр Ковальчук.

Інформаційна служба газети “Діловий тижневик “ВСІМ”

vsim.ua

Дополнительная информация