Закордонні

Своя ноша не тяжела, или Я-Саша-машина

Своя ноша не тяжела, или Я-Саша-машинаМногие спрашивают, как я ("такая маленькая и хрупкая") могу посадить Сашу в машину и поехать с ним, например, к старшим детям в лагерь. Вот сегодня я расскажу об этом и немного покажу.

Подробнее...

Как бороться с автохамами на дороге. Жесткий бразильский метод

В Бразилии, как и у нас, общественность тоже любит бороться с автохамами. Причем довольно жестокими методами. Недавно это на себе почувствовал один из автолюбителей, который припарковал свое авто на месте стоянки транспортных средств для инвалидов.

Подробнее...

Український активіст руху інвалідів Микола Подрезан у Пекіні: поради від досвідченого мандрівника

Український активіст руху інвалідів Микола Подрезан у Пекіні: поради від досвідченого мандрівникаГромадський активіст руху інвалідів та мандрівник Микола Подрезан у рамках проекту «Планета земля – погляд з інвалідного візка», відвідав Пекін. Китай для нього – це 50-та країна та 41-а на візку, а ще 24-й етап цього всесвітнього проекту, під час якого мандрівник вивчає досвід адаптації пам'яток культури та інфраструктури різних країн, для того, щоб впроваджувати зібраний досвід для покращення життя інвалідів в Україні та полегшення перебування іноземців-інвалідів під час їх візитів до України. 

Подробнее...

Музеї без бар'єрів

Коаліція польських і українських музеїів для професійного обслуговування неповносправних відвідувачів.

Подробнее...

Люди з обмеженими фізичними можливостями матимуть умови зручно відпочивати в ОАЕ

Люди з обмеженими фізичними можливостями матимуть умови зручно відпочивати в ОАЕНа кількох пляжах Дубаю з'явилися плаваючі крісла-каталки, розраховані на літніх відпочивальників і купальників-інвалідів. Поки скористатися можна 15 колясками для купання, проте пізніше влада має намір збільшити їх кількість.

Подробнее...

Універсальний дизайн на вулицях Бразилії

Універсальний дизайн на вулицях БразиліїНаписати на цю тему я вирішив, коли прочитав пост "Неприступна Москва". Не можу сказати, що мене глибоко турбують проблеми людей з обмеженими можливостями. Так, коли їх бачу, мені, як і багатьом іншим, стає не по собі і хочеться зробити для таких людей що-небудь хороше. Але таких людей у Москві не так і багато. Як правило, вони зустрічаються в метро або інших громадських місцях, багато хто просить милостиню. Напевно, певна частка з них - шахраї.

Подробнее...

Дополнительная информация