Вінницька область

На Винничине центр Пенсионного фонда оборудовали для людей с инвалидностью

На Винничине центр Пенсионного фонда оборудовали для людей с инвалидностьюПомещения обустроены доступным заездом для людей на инвалидных колясках; снабжены удобной навигацией, благодаря тактильным и визуальным обозначениям – табличками, дублированными рельефно-точечным шрифтом Брайля, с использованием контрастных цветов. Система видеонаблюдения, которой оборудован фасад, коридоры и сервисный центр, позволяет своевременно реагировать на осложнения в процессе движения посетителей с ограниченными возможностями.

Подробнее...

У мерії підбили підсумки заходів, які роблять місто доступнішим для людей з інвалідністю

У мерії підбили підсумки заходів, які роблять місто доступнішим для людей з інвалідністюУ Вінниці минулого року продовжилось будівництво пандусів на вулицях, облаштування тактильної плитки на зупинках громадського транспорту, придбано 4 автобуси з низьким рівнем підлоги, встановлено більше двох десятків пристроїв звукового супроводу пішохідної фази на світлофорах міста. Також здійснювалась адаптація для потреб людей з особливими потребами закладів охорони здоров'я та освіти тощо. Про це йшлось сьогодні у міській раді під час засідання комітету забезпечення доступності людей з інвалідністю та інших мобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Подробнее...

Як вулиці Вінниці адаптують для людей з інвалідністю?

Як вулиці Вінниці адаптують для людей з інвалідністю?У Вінниці триває робота по забезпеченню доступності вулиць для людей з інвалідністю. Зокрема проводяться роботи з пониженню бордюрів з подальшим влаштуванням пандусів. Також облащтовують підвищені зупинки транспорту та оснащують їх тактильними дорожніми покажчиками. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

Подробнее...

На Вінниччині відкрито перше інклюзивне банківське відділення «Ощадбанк»

На Вінниччині відкрито перше інклюзивне банківське відділення «Ощадбанк»В урочистому відкритті оновленого відділення взяв участь перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Андрій Гижко, начальник філії Вінницького обласного управління «Ощадбанку» України Юрій Боковий, директор центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» Рая Панасюк та заступник міського голови Вінницької міської ради Галина Якубович.

Подробнее...

Чи справді Вінниця комфортне місто для людей з особливими потребами?

Чи справді Вінниця комфортне місто для людей з особливими потребами?Ми кожного дня пересуваємось містом до роботи, навчання, у інших справах, та чи задумуємось про те, скільки зусиль докладають люди з обмеженими можливостями, аби подолати такий, на перший погляд, простий шлях? Журналісти пройшлися вулицями Вінниці та подивились чи справді наше місто комфортне для усіх жителів.

Подробнее...

З кожним роком Вінниця стає більш зручною для життя

Ліфт у школіТротуари обладнуються пандусами, як і приміщення різних закладів громадського користування, адаптується муніципальний транспорт для зручності усіх городян, в школах будуються ліфти для учнів на візках, реконструюється приміщення для реабілітаційного центру «Гармонія», на територіях мультикомлексів встановлюються стенди з азбукою жестів, на дитячих майданчиках з'являються пісочниці для малят на візках тощо.

Подробнее...

Дополнительная информация