Івано-Франківська область

У Франківську в суді встановили сучасний пандус

У Франківську в суді встановили сучасний пандус10 липня в Апеляційному суді Івано-Франківської області розповіли про покращення доступу до суду людей з інвалідністю.

Подробнее...

У Коломиї запрацювало соціальне таксі

У Коломиї запрацювало соціальне таксіУ Коломиї запрацювало соціальне таксі. Таку послугу для потребуючих впровадив єдиний центр надання реабілітаційних та соціальних послуг. З першими пасажирами особливого таксі поспілкувалися журналісти.

Подробнее...

На Прикарпатті моніторять поліцейські відділення на доступність людей з інвалідністю

На Прикарпатті моніторять поліцейські відділення на доступність людей з інвалідністюРозпочато моніторинг доступу осіб з інвалідністю до приміщень підрозділів прикарпатської поліції.

Подробнее...

Особи з інвалідністю обурені, що франківські чиновники не дотримуються законів та влаштовують «заплановані шоу»

Особи з інвалідністю обурені, що франківські чиновники не дотримуються законів та влаштовують «заплановані шоу»29 вересня в Івано-Франківській міській раді відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Подробнее...

Руслан Марцінків: Ці заїзди і пандуси не витримують жодної критики

Руслан Марцінків: Ці заїзди і пандуси не витримують жодної критики22 квітня в Івано-Франківську пройшла акція «Чиновник в інвалідному візку – відчуй і порівняй», ініційована міським головою.

Подробнее...

Мер Франківська обурений поганою доступністю міста для осіб з інвалідністю

Мер Франківська обурений поганою доступністю міста для осіб з інвалідністюМер Івано-Франківська незадоволений поганим забезпеченням доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Подробнее...

Дополнительная информация