Івано-Франківська область

На Прикарпатті моніторять поліцейські відділення на доступність людей з інвалідністю

На Прикарпатті моніторять поліцейські відділення на доступність людей з інвалідністюРозпочато моніторинг доступу осіб з інвалідністю до приміщень підрозділів прикарпатської поліції.

Подробнее...

Особи з інвалідністю обурені, що франківські чиновники не дотримуються законів та влаштовують «заплановані шоу»

Особи з інвалідністю обурені, що франківські чиновники не дотримуються законів та влаштовують «заплановані шоу»29 вересня в Івано-Франківській міській раді відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Подробнее...

Руслан Марцінків: Ці заїзди і пандуси не витримують жодної критики

Руслан Марцінків: Ці заїзди і пандуси не витримують жодної критики22 квітня в Івано-Франківську пройшла акція «Чиновник в інвалідному візку – відчуй і порівняй», ініційована міським головою.

Подробнее...

Мер Франківська обурений поганою доступністю міста для осіб з інвалідністю

Мер Франківська обурений поганою доступністю міста для осіб з інвалідністюМер Івано-Франківська незадоволений поганим забезпеченням доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Подробнее...

Активісти облаштовують багатоповерхівки пандусами

Активісти облаштовують багатоповерхівки пандусамиПандуси облаштовує "Медична фундація Прикарпаття". "Це наш спільний проект з "Єдиним рохрахунковим центром", - розповідають в організації, - в середині листопада ми оголосили в соціальних мережах та на власному сайті про спільний проект з "ЄРЦ" стосовно встановлення пандусів в будинках, де мешкають інваліди. Натомість, мешканці міста мали можливість надсилати запити з контактною інформацією, де це потрібно було зробити в максимально швидкі терміни":

Подробнее...

В Івано-Франківську перевіряють, чи доступні новобудови для неповносправних осіб

В Івано-Франківську діє робоча група у складі міських посадовців та представників громадського сектору, яка має на меті контролювати дотримання забудниками норм щодо забезпечення доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями. Тобто будь-які житлові, громадські, виробничі та інші будівлі повинні відповідати вимогам чинних державних будівельних норм щодо безперешкодного доступу до них неповносправних осіб.

Подробнее...

Дополнительная информация