Кіровоградська область

У Кропивницькому куплять транспорт для людей з інвалідністю

У Кропивницькому куплять транспорт для людей з інвалідністюАвто для районів придбають за зекономлені гроші

Подробнее...

У Кропивницькому навчали працівників «Електротрансу» як допомагати людям з інвалідністю

У Кропивницькому навчали працівників «Електротрансу» як допомагати людям з інвалідністюНа базі комунального підприємства «Електротранс» громадська організація «Серце матері» вже вдруге провели практичний тренінг «Особливості перевезення пасажирів з інвалідністю в міському громадському транспорті, етики спілкування водіїв, надання допомоги людям з інвалідністю». Про це повідомляє активістка, голова організації «Серце матері» Людмила Шкурута на своїй сторінці у Фейсбук.

Подробнее...

Сергій Коваленко: Створення безпечного і комфортного середовища для людей з інвалідністю – одне із головних завдань держави

Сергій Коваленко: Створення безпечного і комфортного середовища для людей з інвалідністю – одне із головних завдань державиПід керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Коваленка відбулось чергове засідання обласного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Подробнее...

Проблеми осіб з інвалідністю на контролі у влади

Проблеми осіб з інвалідністю на контролі у владиЗасідання Знамянського районного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до обєктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури провела керівник апарату районної державної адміністрації О.Слюсаренко.

Подробнее...

Чиновники Кіровоградщини обговорили онлайн проблеми осіб з інвалідністю

Чиновники Кіровоградщини обговорили онлайн проблеми осіб з інвалідністюОбласна влада взялася за доступність для "особливих" людей в районах.

 

Подробнее...

Щодо акції "Доступність для всіх"

Щодо акції "Доступність для всіх"Є маленька перемога, 5 вересня 0 14-00 у міськвиконкомі м. Кропивницького запрацює комітет доступності.

Подробнее...

Дополнительная информация