Кіровоградська область

Проблеми осіб з інвалідністю на контролі у влади

Проблеми осіб з інвалідністю на контролі у владиЗасідання Знамянського районного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до обєктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури провела керівник апарату районної державної адміністрації О.Слюсаренко.

Подробнее...

Чиновники Кіровоградщини обговорили онлайн проблеми осіб з інвалідністю

Чиновники Кіровоградщини обговорили онлайн проблеми осіб з інвалідністюОбласна влада взялася за доступність для "особливих" людей в районах.

 

Подробнее...

Щодо акції "Доступність для всіх"

Щодо акції "Доступність для всіх"Є маленька перемога, 5 вересня 0 14-00 у міськвиконкомі м. Кропивницького запрацює комітет доступності.

Подробнее...

Кіровоградщина без бар’єрів

Кіровоградщина без бар’єрівПід керівництвом заступника голови облдержадміністрації Олександра Мільто відбулося засідання обласного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Подробнее...

На порядку денному – проблеми людей з інвалідністю та маломобільних груп населення

На порядку денному – проблеми людей з інвалідністю та маломобільних груп населенняГолова районної державної адміністрації О.Лукашов провів засідання районного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Подробнее...

Соціальний проект «Відчуй на собі»: долаємо недоступність та байдужість разом!

Три громадські організації: ГС «Громадська Варта», ГО «Серце матері» та МГО «Міст Україна-ЄС» розпочали великий соціальний проект «Відчуй на собі». Його мета – привернути увагу до проблем маломобільних людей, пошук шляхів їх вирішення, а також підвищити рівень толерантності в українському суспільстві.

Подробнее...

Дополнительная информация