Київ

Чотири школи у Дарницькому районі обладнають пандусами

Чотири школи у Дарницькому районі обладнають пандусамиКиївські школи стають зручнішими для дітей із особливими потребами. Наразі заплановано обладнати пандусами чотири школи у Дарницькому районі. про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав депутат Київради Володимир Гончаров.

Подробнее...

Пандусы не строят из-за безответственности или от незнания

Пандусы не строят из-за безответственности или от незнанияДля обустройства средств беспрепятственного доступа, в частности, пандусов и входной группы к объектам жилищно-коммунального и общественного назначения лиц с инвалидностью и прочих маломобильных групп населения разрешительные документы не нужны.

Подробнее...

Громадськість моніторить доступність пенсійних послуг для людей з інвалідністю

Громадськість моніторить доступність пенсійних послуг для людей з інвалідністюДоступність пенсійних послуг для громадян різних категорій, в тому числі і з обмеженими фізичними можливостями, — один з пріоритетів діяльності органів Пенсійного фонду України. Задля цього приміщення громадських приймалень облаштовуюся доступним заїздом для осіб на візках, а всередині самої будівлі забезпечується зручна навігація завдяки тактильним та візуальним позначенням — табличками з рельєфним нанесенням, використанням контрастних кольорів тощо.

Подробнее...

Українських чиновників звільнятимуть, якщо вони не будуть вирішувати проблем людей з інвалідністю

Українських чиновників звільнятимуть, якщо вони не будуть вирішувати проблем людей з інвалідністюВідповідні зміни щодо посилення вимог законодавства до створення безперешкодного доступу маломобільних груп населення до будівель і споруд ухвалені в першому читанні.

Подробнее...

Верховная Рада изменила правила ввода зданий в эксплуатацию

Верховная Рада изменила правила ввода зданий в эксплуатацию17 января 2018 Комитет Верховной Рады по вопросам строительства, градостроительства и жилищно-коммунального хозяйства одобрил и рекомендовал принять в первом чтении законопроект №7370 «О внесении изменений в Закон Украины« О регулировании градостроительной деятельности», который предлагает ввести запрет на принятие в эксплуатацию вновь построенных объектов жилищно-коммунального и общественного назначения, если они не соблюдают требования доступности.

Подробнее...

Мінрегіон планує впровадити низку важливих законодавчих змін для розвитку будівництва у 2018-му, — Лев Парцхаладзе

Мінрегіон планує впровадити низку важливих законодавчих змін для розвитку будівництва у 2018-му, — Лев ПарцхаладзеМіністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України планує впровадити низку важливих законодавчих змін для спрощення і покращення ведення діяльності у будівництві вже у 2018 році.

Подробнее...

Мінрегіон планує розробити стандарти зі створення безбар'єрного простору у регіонах, - Лев Парцхаладзе

Мінрегіон планує розробити стандарти зі створення безбар'єрного простору у регіонах, - Лев ПарцхаладзеМіністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України ініціює розробку стандартів зі створення безбар'єрного простору у регіонах. Вони міститимуть необхідні рекомендаційні матеріали для органів місцевого самоврядування щодо реалізації вимог доступності на місцях.

Подробнее...

Для людей з інвалідністю обладнали надсучасний соціальний транспорт

Для людей з інвалідністю обладнали надсучасний соціальний транспортСоціальна служба міста Києва отримала першу частину з 20-ти запланованих надсучасних автомобілів для безкоштовного перевезення людей на інвалідних колясках.

Подробнее...

До конца года в Киеве появится 10 низкопольных трамваев

До конца года в Киеве появится 10 низкопольных трамваевВ Киеве до конца года появится 10 новых низкопольных трамваев. Об этом на своей странице в Facebook написал заместитель мэра Киева Илья Сагайдак.

Подробнее...

Столичний метрополітен облаштували додатковими поручнями та пандусами

Столичний метрополітен облаштували додатковими поручнями та пандусамиУ столичному метрополітені додатковими поручнями облаштовано такі стнції метро, як "Палац спорту", "Печерська", "Площа Льва Толстого", "Контрактова площа", "Либідська", "Кловська", "Петрівка" та станцію "Політехнічний інститут" обладнали двома пандусами. Про це УНН повідомили у прес-службі Київського метрополітену.

Подробнее...

Мэрия требует включить на Майдане подъемники для людей с инвалидностью

Мэрия требует включить на Майдане подъемники для людей с инвалидностьюВласти Киева заявили о необходимости включить два подъемника для инвалидов в подземном переходе на Майдане Независимости. Об этом в ходе брифинга заявил первый заместитель главы КГГА Геннадий Плис.

Подробнее...

Дополнительная информация