Київ

Для людей з інвалідністю обладнали надсучасний соціальний транспорт

Для людей з інвалідністю обладнали надсучасний соціальний транспортСоціальна служба міста Києва отримала першу частину з 20-ти запланованих надсучасних автомобілів для безкоштовного перевезення людей на інвалідних колясках.

Подробнее...

До конца года в Киеве появится 10 низкопольных трамваев

До конца года в Киеве появится 10 низкопольных трамваевВ Киеве до конца года появится 10 новых низкопольных трамваев. Об этом на своей странице в Facebook написал заместитель мэра Киева Илья Сагайдак.

Подробнее...

Столичний метрополітен облаштували додатковими поручнями та пандусами

Столичний метрополітен облаштували додатковими поручнями та пандусамиУ столичному метрополітені додатковими поручнями облаштовано такі стнції метро, як "Палац спорту", "Печерська", "Площа Льва Толстого", "Контрактова площа", "Либідська", "Кловська", "Петрівка" та станцію "Політехнічний інститут" обладнали двома пандусами. Про це УНН повідомили у прес-службі Київського метрополітену.

Подробнее...

Мэрия требует включить на Майдане подъемники для людей с инвалидностью

Мэрия требует включить на Майдане подъемники для людей с инвалидностьюВласти Киева заявили о необходимости включить два подъемника для инвалидов в подземном переходе на Майдане Независимости. Об этом в ходе брифинга заявил первый заместитель главы КГГА Геннадий Плис.

Подробнее...

За недотримання вимог безбар’єрності оштрафують

За недотримання вимог безбар’єрності оштрафуютьНе секрет, що нині далеко не всі новобудови пристосовані до потреб людей з обмеженими можливостями, вагітних, людей старшого віку, молодих мам з дитячими візочками. Чимало забудовників прагнуть зекономити кошти, ігноруючи пандуси та інші пристосування, необхідні маломобільним групам населення. Хоч пандус — не така дорога річ, але... Нині часто будівлі, в яких здійснюють господарську діяльність, що ліцензується, не пристосовані до потреб людей з інвалідністю, з тимчасовим порушенням здоров'я. Це не лише створює незручності певним категоріям, а й грубо порушує Конвенції ООН про права інвалідів та Закон «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».

Подробнее...

Украина и Германия определили 5 пилотных городов-проектов

Украина и Германия определили 5 пилотных городов-проектовУкраина заручилась поддержкой Германии в реализации европейского подхода к развитию городов.

Подробнее...

Доступність є складовою безпеки на транспорті для громадян України – В.Сушкевич

Доступність є складовою безпеки на транспорті для громадян України – В.СушкевичУповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич та Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський домовилися про подальшу співпрацю та об'єднання зусиль у досягненні максимально можливих результатів із забезпечення доступності транспортної сфери для громадян з інвалідністю.

Подробнее...

Обрано новий склад Громадської ради при Держархбудінспекції

Обрано новий склад Громадської ради при Держархбудінспекції24 лютого відбулись Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Державній архітектурно-будівельній інспекції України.

Подробнее...

Безбар’єрний Київ: наступні кроки

Декілька місяців тому ми розпочали інформаційну кампанію, щоб привернути увагу суспільства до проблем доступності українських міст. Пілотним проектом являється Київ, але ми плануємо розширити сферу діяльності і на інші міста. До речі, кожен небайдужий громадянин може приєднатися до цієї ініціативи. Далі я дуже коротко і просто розповім, яким чином досягається ефект після проведення публічних заходів.

 

Подробнее...

Для зручного пересування киян триває пониження бортових каменів на пішохідних переходах

Підприємства комунальної корпорації «Київавтодор» для вільного пересування маломобільних груп мешканців продовжують виконувати роботи з пониження бортових каменів у місцях наземних пішохідних переходів.

Подробнее...

Блог мами: візком по соціальному інфантилізму

Блог мами: візком по соціальному інфантилізмуСпробуйте провести експеримент: прогуляйтеся з ним по місту, відчуйте, що значить бути безпорадним, як жук, перевернутий на спину. Проводьте такий експеримент раз на рік, і дізнаєтеся, наскільки подорослішало суспільство.
Про автора

Подробнее...

Дополнительная информация