Київ

З 1 вересня люки та дощоприймачі на пішохідних тротуарах проектуватися не будуть, — Парцхаладзе

З 1 вересня люки та дощоприймачі на пішохідних тротуарах проектуватися не будутьМіністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми, зокрема, ввело норму щодо недопущення встановлення приямків від люків та дощоприймачів на пішохідних зонах тротуарів при новому будівництві, реконструкції і капітальному ремонті вулиць і доріг населених пунктів. Відповідна норма міститься у новому ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів» та вступає в силу з 1 вересня 2018 року.

Подробнее...

З 1 вересня пішохідні зони будуть обов’язково проектуватися із врахуванням потреб людей з інвалідністю, — Парцхаладзе

З 1 вересня пішохідні зони будуть обов’язково проектуватися із врахуванням потреб людей з інвалідністюМіністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми, зокрема, вводить обов'язкове проектування пішохідних зон на вулицях і дорогах із врахуванням потреб людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Відповідна норма міститься у новому ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці і дороги населених пунктів», який вступає в силу з 1 вересня 2018 року.

Подробнее...

Мінрегіон пропонує обов’язкове облаштування туалетів для відвідувачів у великих супермаркетах

Мінрегіон пропонує обов’язкове облаштування туалетів для відвідувачів у великих супермаркетахМіністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми, зокрема, пропонує ввести обов'язкову норму щодо проектування громадських туалетів для відвідувачів у великих супермаркетах, гіпермаркетах та інших продовольчих магазинах. Відповідні зміни містяться у змінах до ДБН В.2.2-23:2009 «Будинки і споруди. Підприємства торгівлі».

Подробнее...

30 спеціальних автобусів буде закуплено для громад, які на своїй території запровадять службу перевезень людей на візках, - Андрій Рева

30 спеціальних автобусів буде закуплено для громад, які на своїй території запровадять службу перевезень людей на візкахПро це повідомив журналістам Міністр соціальної політики України розповідаючи про зміни у системі соціальних послуг для людей з інвалідністю.

Подробнее...

Мінрегіон планує затвердити новий ДБН щодо доступності будівель та споруд для людей з інвалідністю вже восени цього року

Мінрегіон планує затвердити новий ДБН щодо доступності будівель та споруд для людей з інвалідністю вже восени цього рокуМіністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України працює над розробкою нових державних будівельних норм щодо створення безбар'єрного простору в Україні на заміну діючого ДБН В.2.2-17:2006 «Будинки і споруди. Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення».

Подробнее...

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України04 липня 2018 року відбудуться установчі збори Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, за адресою: 01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9 (4 поверх).

Подробнее...

Створення безбар’єрного простору у пішохідних зонах населених пунктів стане обов’язковим, - Лев Парцхаладзе

Створення безбар’єрного простору у пішохідних зонах населених пунктів стане обов’язковим, - Лев ПарцхаладзеМіністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми, зокрема, вводить обов'язкове облаштування пішохідних зон у житлових, громадських та ландшафтно-рекреаційних територіях населених пунктів із врахуванням особливостей руху маломобільних груп населення, у тому числі, людей з інвалідністю. Відповідні зміни містяться у новому проекті ДБН Б.2.2-Х:201Х «Планування і забудова територій».

Подробнее...

Работа по созданию безбарьерного пространства в Украине только начинается

Работа по созданию безбарьерного пространства в Украине только начинаетсяЯ сам, к своему стыду, начал разбираться и в целом понимать катастрофическую ситуацию по организации безбарьерного пространства у нас только три года назад, когда пришел работать в Киевскую обладминистрацию.

Подробнее...

Чотири школи у Дарницькому районі обладнають пандусами

Чотири школи у Дарницькому районі обладнають пандусамиКиївські школи стають зручнішими для дітей із особливими потребами. Наразі заплановано обладнати пандусами чотири школи у Дарницькому районі. про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав депутат Київради Володимир Гончаров.

Подробнее...

Пандусы не строят из-за безответственности или от незнания

Пандусы не строят из-за безответственности или от незнанияДля обустройства средств беспрепятственного доступа, в частности, пандусов и входной группы к объектам жилищно-коммунального и общественного назначения лиц с инвалидностью и прочих маломобильных групп населения разрешительные документы не нужны.

Подробнее...

Громадськість моніторить доступність пенсійних послуг для людей з інвалідністю

Громадськість моніторить доступність пенсійних послуг для людей з інвалідністюДоступність пенсійних послуг для громадян різних категорій, в тому числі і з обмеженими фізичними можливостями, — один з пріоритетів діяльності органів Пенсійного фонду України. Задля цього приміщення громадських приймалень облаштовуюся доступним заїздом для осіб на візках, а всередині самої будівлі забезпечується зручна навігація завдяки тактильним та візуальним позначенням — табличками з рельєфним нанесенням, використанням контрастних кольорів тощо.

Подробнее...

Дополнительная информация