Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України04 липня 2018 року відбудуться установчі збори Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, за адресою: 01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9 (4 поверх).

Початок зборів об 10.00 (при собі мати паспорт).

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства.

Запрошуємо представників громадських об'єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об'єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об'єднань, недержавних засобів масової інформації (далі — інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

До складу громадської можуть бути брані представники інститутів громадянського суспільства, які провадять свою діяльність у сфері, що пов'язана з діяльністю Мінрегіону, та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності.

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

До складу громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та місцевого самоврядування.

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України затверджений наказом Мінрегіону від 10 травня 2018 року № 112 «Про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Мінрегіоні».

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява (зразок заяви та додатків до неї додається), підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

  • рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;
  • копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;
  • інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;
  • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства у сфері, що пов'язана з діяльністю Мінрегіону (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, — за період діяльності);
  • відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Документи приймаються з 21 травня по 05 червня (включно) за адресою: 01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, каб. 301.

Понеділок — четвер з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45. Обідня перерва з 13.00 до 13.45.

Субота, неділя — вихідні дні.

Електронні копії біографічної довідки та інформації про результати діяльності направляються на адресу e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , у встановлені Ініціативною групою терміни.

Телефон для довідок: (044) 590-47-93, Шульга Сніжана Олександрівна

Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Мінрегіоні

Дополнительная информация