Київська область

Куди бідному інваліду приткнутися?

Куди бідному інваліду приткнутися?Нещодавно у Білій Церкві відбувся захід, який прослідкував ситуацію: на скільки місто пристосоване до життя людей з обмеженими фізичними можливостями. Зокрема тих, що пересуваються на візках та на спецавтомобілях. Одне слово, проводився моніторинг наявності місць для паркування спецтранспорту та місць проїзду «візочників». Тож наскільки місто пристосоване для пересування людей, обділених долею?

Подробнее...

Доступність інвалідів має бути доступнішою

заступник міського голови Віктор СоколМ.Біла Церква. Тема доступності інвалідів до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста розглядається щороку. Звісно, що зі звітами про покращення доступності для цієї категорії людей. Однак суттєві проблеми не зникають. Саме про всілякі негаразди і йшлося в сесійній залі, коли на черговій сесії депутати заслухали інформацію про доступність з вуст заступника міського голови Віктора Сокола. Однак спочатку коротко про інформацію.

Подробнее...

У Вишгороді перевірили доступ громадян з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів інфраструктури

У Вишгороді перевірили доступ громадян з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів інфраструктуриУ Вишгороді відбулось виїзне засідання обласного комітету доступності, в якоу взяли участь перший заступник голови Київської облдержадміністрації Ганна Старикова, в.о.голови Вишгородської райдержадміністрації В'ячеслав Савенок, директор департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації Леонід Мартинюк, члени Київського обласного та Вишгородського районного комітетів доступності, представники Іванківської райдержадміністрації.

Подробнее...

Аудит доступності установ соціальної сфери у Київській області

Довідково-інформаційний матеріал щодо забезпечення безбар'єрного доступу для осіб з інвалідністю до приміщень підприємств, установ, організацій системи органів соціального захисту населення, Мінсоцполітики і фондів страхування та інформацію щодо доступності будівель та приміщень читайте, перейшовши за посиланнями.

Подробнее...

У Гребінці відбулося засідання районного Комітету доступності інвалідів до об’єктів соціальної інфраструктури

У Гребінці відбулося засідання районного Комітету доступності інвалідів до об’єктів соціальної інфраструктури9 серпня 2013 року о 13:00 годині у кабінеті першого заступника голови Гребінківської райдержадміністрації Лисогор Валентини Миколаївни відбулося засідання районного Комітету доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, в якій взяли участь Суреля Ю.А. інвалід І групи з дитинства, Биковець Н.І. інвалід ІІ групи загального захворювання, Гринюк Р.І. інвалід ІІІ групи по слуху та члени комітету.

Подробнее...

В Українському селі створені усі необхідні умови для відвідувачів на інвалідних візках.

В Українському селі створені усі необхідні умови для відвідувачів на інвалідних візкахВ етнографічному комплексі «Українське село» створені всі необхідні умови для людей з обмеженими можливостями пересування, які користуються інвалідними візками. Доріжки по всьому комплексу розташовані на одному рівні, а там де є перепади, зроблені безпечні пандуси.

Подробнее...

Дополнительная информация