У Гребінці відбулося засідання районного Комітету доступності інвалідів до об’єктів соціальної інфраструктури

У Гребінці відбулося засідання районного Комітету доступності інвалідів до об’єктів соціальної інфраструктури9 серпня 2013 року о 13:00 годині у кабінеті першого заступника голови Гребінківської райдержадміністрації Лисогор Валентини Миколаївни відбулося засідання районного Комітету доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, в якій взяли участь Суреля Ю.А. інвалід І групи з дитинства, Биковець Н.І. інвалід ІІ групи загального захворювання, Гринюк Р.І. інвалід ІІІ групи по слуху та члени комітету.

На засіданні було розглянуто:

  1. стан забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями та інших мало мобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури в м. Гребінка;
  2. хід виконання аудиту об'єктів, пристосованих для потреб неповносправних людей та важливість участі громадських організацій інвалідів у здійсненні комплексної перевірки виконаних заходів;
  3. безпеку самостійної мобільності людей з інвалідністю у коридорах вулично-дорожньої мережі у межах населених пунктів та результати аудиту доступності громадського транспорту, транспортної інфраструктури.

Під час засідання був переглянутий ролик за участю інваліда І групи з дитинства Сурелі Юрія Анатолійовича, щодо доступності пандусів до деяких соціальних об'єктів.

Створення доступного архітектурного середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших мало мобільних груп населення є важливим соціальним пріоритетом та першочерговим завданням влади.

Це завдання випливає із соціальних ініціатив Президента України Віктора Федоровича Януковича, де особлива увага приділяється людям з обмеженими фізичними можливостями. До вирішення цього питання необхідно підійти з відповідальністю та розумінням. Ми не маємо права бути осторонь проблем таких людей.

Гребінківська районна державна адміністрація

Дополнительная информация