Львівська область

Заклади громадського харчування, доступні для маломобільних людей у Львові. Онлайн-карта

Заклади громадського харчування, доступні для маломобільних людей у Львові. Онлайн-картаУ кожному районі Львова є заклади громадського харчування, доступні або частково доступні для маломобільних людей. За даними райадміністрацій, у місті налічується понад 100 таких закладів, повідомила прес-служба Львівської міськради.

Подробнее...

У Львові є понад 100 закладів громадського харчування, доступних або частково доступних для маломобільних людей

У Львові є понад 100 закладів громадського харчування, доступних або частково доступних для маломобільних людейЗа інформацією районних адміністрацій, у кожному районі міста Львова є заклади громадського харчування, доступні або частково доступні для маломобільних груп населення. Такі заклади при вході облаштовані пандусами, мають відносно невисокий поріг, широкі вхідні двері, є доступ до туалету тощо. Загалом у місті їх налічується понад 100. Подаємо перелік таких закладів.

Подробнее...

Виїзне засідання робочої групи із забезпечення доступності суду та судової процедури для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

Виїзне засідання робочої групи із забезпечення доступності суду та судової процедури для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населенняУ Львівському апеляційному господарському суді триває виїзне засідання робочої групи із забезпечення доступності суду та судової процедури для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Подробнее...

13 жовтня в мерії говорили про проблеми доступності міського середовища для маломобільних груп населення

13 жовтня в мерії говорили про проблеми доступності міського середовища для маломобільних груп населення13 жовтня у Львівській міській раді відбулось засідання комітету з доступності міського середовища для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення. Під час засідання міський голова Львова Андрій Садовий наголосив на важливості безперешкодного доступу людей з інвалідністю до всієї міської інфраструктури, а відтак – на необхідності приведення її до належного стану. Також радник міського голови Львова Ярослав Грибальський представив презентацію про стан доступності м. Львова для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення.

Подробнее...

На площі біля пам’ятника Т. Шевченкові встановлять нове гранітне покриття та тактильну плитку для незрячих

На площі біля пам’ятника Т. Шевченкові встановлять нове гранітне покриття та тактильну плитку для незрячихНа площі біля пам'ятника Т. Шевченкові розпочався капітальний ремонт. Як повідомили у Галицькій РА, ремонтній роботи, на замовлення адміністрації, виконує підрядна організація ТОВ «ТЕКО ЛІМЕТЕД». Вартість робіт згідно з проектом 4 млн. 945 тис. грн. Завершити роботи планують до 15 листопада.

Подробнее...

Комунальне АТП-1 отримало 8 нових малогабаритних низькопідлогових автобусів Ataman

Комунальне АТП-1 отримало 8 нових малогабаритних низькопідлогових автобусів Ataman14 грудня львівське комунальне АТП-1 отримало 8 нових малогабаритних низькопідлогових автобусів Аtaman. Про це повідомив керівник комунального автотранспортного підприємства Ярослав Іванець.

Подробнее...

Дополнительная информация