Львівська область

Комунальне АТП-1 отримало 8 нових малогабаритних низькопідлогових автобусів Ataman

Комунальне АТП-1 отримало 8 нових малогабаритних низькопідлогових автобусів Ataman14 грудня львівське комунальне АТП-1 отримало 8 нових малогабаритних низькопідлогових автобусів Аtaman. Про це повідомив керівник комунального автотранспортного підприємства Ярослав Іванець.

Подробнее...

У Львові є близько 90 закладів громадського харчування, доступних або частково доступних для людей з інвалідністю

У Львові є близько 90 закладів громадського харчування, доступних або частково доступних для людей з інвалідністюЗа інформацією районних адміністрацій, у кожному районі Львова є заклади громадського харчування, доступні або частково доступні для людей з інвалідністю. Такі заклади при вході облаштовані пандусами, мають відносно невисокий поріг, широкі вхідні двері, є доступ до туалету тощо. Загалом у місті їх налічується близько 90.

Подробнее...

Куди у Львові доїдеш на візку

Куди у Львові доїдеш на візкуЗавтра, 8 червня, у Львівській міськраді відбудеться засідання комітету з доступності міського середовища, на якому звітуватимуть, наскільки заклади громадського харчування пристосовані до клієнтів, що пересуваються на візках.

Подробнее...

Рік боротьби за доступність Львова

Рік боротьби за доступність ЛьвоваВи часто бачите в місті людей на візку? Такі особливі люди нечасто вибираються на прогулянку Львовом, адже місто практично не пристосоване для них, воно недоступне для них. Останнім часом ця тема набула резонансу. Надаємо, що це почалося з ініціативи ГО «Розвиток громади.

Подробнее...

Заклади харчування в місті обстежили щодо наявності інфраструктури для осіб з особливими потребами

Заклади харчування в місті обстежили щодо наявності інфраструктури для осіб з особливими потребамЗаклади харчування міста перевірили на елементи доступності для людей з особливими потребами. Відтак, близько 200 закладів харчування мають встановленні пандуси та низькі пороги, що забезпечують комфортне пересування людям з особливими потребами та дитячих візків.

Подробнее...

Закарпатська залізниця стала доступнішою для інвалідів

Спільно із представниками громадських організацій, Укртрансінспекцією та органами місцевого самоврядування, на Львівській залізниці минулоріч провели аудити семи найбільших пасажирських вокзалів.

Подробнее...

Дополнительная информация