13 жовтня в мерії говорили про проблеми доступності міського середовища для маломобільних груп населення

13 жовтня в мерії говорили про проблеми доступності міського середовища для маломобільних груп населення

13 жовтня у Львівській міській раді відбулось засідання комітету з доступності міського середовища для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення. Під час засідання міський голова Львова Андрій Садовий наголосив на важливості безперешкодного доступу людей з інвалідністю до всієї міської інфраструктури, а відтак – на необхідності приведення її до належного стану. Також радник міського голови Львова Ярослав Грибальський представив презентацію про стан доступності м. Львова для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення.

Під час засідання комітету обговорювали доступність вулично-шляхової мережі, транспорту, трамвайних зупинок та паркування, новозбудованих об’єктів житлово-громадського призначення, закладів культури, громадського харчування та аптек. А також – туристичних об’єктів і екскурсійних маршрутів.

Учасники комітету запропонували обстежити всі міські об’єкти щодо їхньої доступності для маломобільних груп населення, а також розпрацювати належні рекомендації для проведення об’єктів будівництва, щоб при розробці усіх нових проектів завжди враховували вимоги доступності. Також під час засідання прозвучали пропозиції доукомплектувати склад комітету, і опісля винести відповідне рішення на розгляд виконавчого комітету Львівської міської ради.

«Ця комісія для мене – пріоритетна, тому старатимусь брати активну участь у її роботі. Якщо виникають питання щодо доступності – то їх треба піднімати,  обговорювати і вирішувати. Бо це стосується насправді всіх нас – ніхто не знає, що нас чекає завтра. Ми повинні дивитися на це очима тих людей, яким це болить, тоді воно зовсім по-іншому сприймається. Потрібно поправити всі показані речі і в нових проектах обов’язково все це враховувати», - наголосив під час засідання комітету мер Львова Андрій Садовий.

Участь у засіданні взяли також керівники різних структурних підрозділів Львівської міської ради, голови районних адміністрацій та представники громадських організацій.

Львівська міська рада

Дополнительная информация