Одеська область

Ще один низькопідлоговий трамвай вийшов на маршрути Одеси

Ще один низькопідлоговий трамвай вийшов на маршрути ОдесиКП «Одесміськелектротранс» випустив на маршрут перший у 2017 році новий трамвай власного виробництва з частково низькою підлогою

Подробнее...

В Одесі третій низькопідлоговий трамвай готовий до перевезення пасажирів

В Одесі третій низькопідлоговий трамвай готовий до перевезення пасажирівНа трамвайні маршрути міста виходить третій вагон, зібраний КП «Одесміськелектротранс»

Подробнее...

Спеціальний тротуар для слабозорих людей облаштовують на вул. Терешкової в Одесі

Спеціальний тротуар для слабозорих людей облаштовують на вул. Терешкової в ОдесіВ Одесі продовжуються роботи з пристосування об'єктів міської інфраструктури до потреб людей з обмеженими можливостями.

Подробнее...

В Одесі облаштовано 6 пляжів для осіб з обмеженими фізичними можливостями

В Одесі облаштовано 6 пляжів для осіб з обмеженими фізичними можливостямиШість одеських пляжів обладнані всією необхідною інфраструктурою для осіб з обмеженими фізичними можливостями

Подробнее...

В одесской мэрии обсудили вопросы доступности к объектам инфраструктуры маломобильных групп населения

В одесской мэрии обсудили вопросы доступности к объектам инфраструктуры маломобильных групп населенияВ одесской мэрии под руководством заместителя Одесского городского головы Вячеслава Шандрыка состоялось очередное заседание Комитета обеспечения доступности для людей с ограниченными физическими возможностями и других маломобильных групп населения к объектам жилого, социального и общественного назначения, средствам связи, информации и инженерно-транспортной инфраструктуры города Одессы.

Подробнее...

Переселенець з Донецька запустив в Одесі таксі для інвалідів на візках

Переселенець з Донецька запустив в Одесі таксі для інвалідів на візкахВ Одесі запустили спеціалізоване таксі для інвалідів на візках. Проект розробив переселенець з Донецька - Віталій Кравченко, повідомляє ТСН.12:00.

Подробнее...

Дополнительная информация