Одеська область

У 24 районах Одеської області запрацювали комітети доступності

У 24 районах Одеської області запрацювали комітети доступностіКомітети доступності утворені у 24 районах та всіх містах Одеської області. Наступний крок — розробка дієвих програм на відповідних територіях, пов'язаних зі створенням безперешкодного середовища людям з інвалідністю та іншим маломобільним групам населення. Про це йшлося 12 лютого під час селекторної наради Одеської обласної державної адміністрації. Скайпом до засідання підключилися голови РДА, ОТГ та міст обласного значення.

Подробнее...

В Одесі відремонтували внутріквартальний проїзд з урахуванням потреб людей з порушенням зору

В Одесі відремонтували внутріквартальний проїзд з урахуванням потреб людей з порушенням зоруВнутрішньоквартальний проїзд по вулиці Варненській відремонтували з урахуванням потреб людей з порушенням зору.

Подробнее...

Ще один низькопідлоговий трамвай вийшов на маршрути Одеси

Ще один низькопідлоговий трамвай вийшов на маршрути ОдесиКП «Одесміськелектротранс» випустив на маршрут перший у 2017 році новий трамвай власного виробництва з частково низькою підлогою

Подробнее...

В Одесі третій низькопідлоговий трамвай готовий до перевезення пасажирів

В Одесі третій низькопідлоговий трамвай готовий до перевезення пасажирівНа трамвайні маршрути міста виходить третій вагон, зібраний КП «Одесміськелектротранс»

Подробнее...

Спеціальний тротуар для слабозорих людей облаштовують на вул. Терешкової в Одесі

Спеціальний тротуар для слабозорих людей облаштовують на вул. Терешкової в ОдесіВ Одесі продовжуються роботи з пристосування об'єктів міської інфраструктури до потреб людей з обмеженими можливостями.

Подробнее...

В Одесі облаштовано 6 пляжів для осіб з обмеженими фізичними можливостями

В Одесі облаштовано 6 пляжів для осіб з обмеженими фізичними можливостямиШість одеських пляжів обладнані всією необхідною інфраструктурою для осіб з обмеженими фізичними можливостями

Подробнее...

Дополнительная информация