Одеська область

Опыт подземных переходов у одесского вокзала могут распространить на всю железную дорогу

Опыт подземных переходов у одесского вокзала могут распространить на всю железную дорогуЗапущенные недавно подъемники для инвалидных колясок в подземных переходах около одесского железнодорожного вокзала могут стать примером для появления аналогов в подземных и надземных переходах по всей Одесской железной дороге.

Подробнее...

В Одесі тротуар на вулиці Посмітного роблять доступним для маломобільних груп населення

В Одесі тротуар на вулиці Посмітного роблять доступним для маломобільних груп населенняВ Одесі ведеться капітальний ремонт тротуару по вул. Посмітного з укладанням тактильної тротуарної плитки і пристроєм пандусів.

Подробнее...

У 24 районах Одеської області запрацювали комітети доступності

У 24 районах Одеської області запрацювали комітети доступностіКомітети доступності утворені у 24 районах та всіх містах Одеської області. Наступний крок — розробка дієвих програм на відповідних територіях, пов'язаних зі створенням безперешкодного середовища людям з інвалідністю та іншим маломобільним групам населення. Про це йшлося 12 лютого під час селекторної наради Одеської обласної державної адміністрації. Скайпом до засідання підключилися голови РДА, ОТГ та міст обласного значення.

Подробнее...

В Одесі відремонтували внутріквартальний проїзд з урахуванням потреб людей з порушенням зору

В Одесі відремонтували внутріквартальний проїзд з урахуванням потреб людей з порушенням зоруВнутрішньоквартальний проїзд по вулиці Варненській відремонтували з урахуванням потреб людей з порушенням зору.

Подробнее...

Ще один низькопідлоговий трамвай вийшов на маршрути Одеси

Ще один низькопідлоговий трамвай вийшов на маршрути ОдесиКП «Одесміськелектротранс» випустив на маршрут перший у 2017 році новий трамвай власного виробництва з частково низькою підлогою

Подробнее...

В Одесі третій низькопідлоговий трамвай готовий до перевезення пасажирів

В Одесі третій низькопідлоговий трамвай готовий до перевезення пасажирівНа трамвайні маршрути міста виходить третій вагон, зібраний КП «Одесміськелектротранс»

Подробнее...

Дополнительная информация