В Одесі проводиться ремонт пішохідних переходів з облаштуванням пандусів

В Одесі проводиться ремонт пішохідних переходів з облаштуванням пандусів

Комунальні служби Одеси продовжують роботи з ремонту підземних переходів, розпочаті минулого року. Проводиться ремонт підземного пішохідного переходу в районі Червоного Хреста.

11 червня 2015 року перший заступник Одеського міського голови Анатолій Орловський перевірив хід робіт з ремонту пішохідного переходу на перетині вулиць Водопровідної та Чернишевської в районі Червоного Хреста.

У зв'язку з великим автомобільним трафіком на цій ділянці дороги підземний пішохідний перехід користується великим попитом в одеситів. Тому було прийнято рішення провести тут капітальний ремонт, замінити електропроводку і відновити освітлення. Крім того, цей підземний пішохідний перехід не був облаштований перилами та пандусами для людей з обмеженими можливостями й дитячих колясок. Фахівці КП «Одеське електротехнічне експлуатаційно-монтажне підприємство» виконали роботи зі встановлення пандусів і поручнів, обштукатурили стіни і замінили електропроводку.

Наразі ремонтні роботи ще тривають. Планується виконати облицювання стін і фарбування перил, завершити всі оздоблювальні роботи.

Завершити ремонт підземного пішохідного переходу на перетині вулиць Водопровідної та Чернишевської в районі Червоного Хреста планується в середині липня.

Виконання цих робіт знаходиться на контролі першого віце-мера Одеси Анатолія Орловського.

Офіційний сайт міста Одеса + Фото

Дополнительная информация