В Одесі третій низькопідлоговий трамвай готовий до перевезення пасажирів

В Одесі третій низькопідлоговий трамвай готовий до перевезення пасажирівНа трамвайні маршрути міста виходить третій вагон, зібраний КП «Одесміськелектротранс»

2 листопада 2016 року на маршрути міста виходить третій частково низькопідлоговий трамвайний вагон, зібраний у виробничих майстернях комунального підприємства «Одесміськелектротранс».

Наразі новий вагон проходить ходові випробування, після яких буде запущений на маршрути міста. Як зазначив директор КП Дмитро Жеман, поки що новий вагон буде експлуатуватися на трамвайному маршруті № 10.

Після закінчення капітальних робіт у районі мосту Пересип вагон буде курсувати в селище Котовського.

*****

«Одесміськелектротранс» - перше комунальне підприємство в Україні, на якому створені технічні умови для капітального ремонту з переобладнанням частково низькопольних трамваїв.

Сьогодні виробничі потужності КП «ОГЕТ» дозволяють виконувати роботи з модернізації одного трамвайного вагона на місяць. Модернізований вагон обладнаний пандусом для заїзду пасажирів на інвалідних візках, візуальною інформаційною системою оповіщення маршруту прямування для пасажирів з вадами слухового апарату, а також звуковою інформаційною системою для оповіщення пасажирів з вадами зору. Встановлені нові сучасні м'які сидіння.

У найближчих планах підприємства - виконання робіт з модернізації ще 3-х трамвайних вагонів. Таким чином, до кінця року вагоноремонтні майстерні завантажені на повну потужність.

Також наразі проводиться розроблення технічних умов щодо модернізації наявного рухомого складу в багатосекційні трамвайні вагони.

Перший частково низькопідлоговий вагон, зібраний на виробничих потужностях КП «Одесміськелектротранс», розпочав свою роботу на маршруті №7 (вул. Паустовського - Херсонський сквер).

Офіційний сайт міста Одеса

Дополнительная информация