Ще один низькопідлоговий трамвай вийшов на маршрути Одеси

Ще один низькопідлоговий трамвай вийшов на маршрути ОдесиКП «Одесміськелектротранс» випустив на маршрут перший у 2017 році новий трамвай власного виробництва з частково низькою підлогою

30 січня 2017 року на маршрут вийшов черговий, уже п'ятий, трамвайний вагон з частково низькою підлогою виробництва комунального підприємства «Одесміськелектротранс».

Перший з дванадцяти запланованих до випуску в 2017 році новий вагон пройшов обкатку 27 січня.

«Вже в понеділок, 30 січня, він розпочне обслуговувати пасажирів і працюватиме на маршруті №7», - зазначив директор КП Дмитро Жеман.

Модернізований вагон обладнаний пандусом для заїзду пасажирів на інвалідних візках, візуальною інформаційною системою оповіщення маршруту прямування для пасажирів з порушеннями слухового апарату, а також звуковою інформаційною системою для оповіщення пасажирів з порушеннями зору. Встановлені нові сучасні м'які сидіння.

На сьогодні в Одесі працюють шість трамвайних вагонів з частково низьким рівнем підлоги, п'ять з яких створені у вагоноремонтних майстернях КП «Одесміськелектротранс» на Олексіївській площі.

Вже у лютому на маршрути планують випустити ще один вагон. У планах КП — випуск на маршрути міста по одному новому трамваю на місяць.

Офіційний сайт міста Одеса

 

Дополнительная информация