Полтавська область

За 9 місяців цього року на заходи доступності маломобільних груп населення до об’єктів інфраструктури виділили майже 5 млн грн

За 9 місяців цього року на заходи доступності маломобільних груп населення до об’єктів інфраструктури виділили майже 5 млн грнКерівництво Полтавщини контролює ситуацію з доступністю людей з особливими потребами до об’єктів інфраструктури. Проте, не всі вимоги маломобільних людей наразі втілені в життя. Аби детальніше розібратися в питанні, на сьогоднішню апаратну нараду до ОДА запросили представників громадських організацій, членами яких є люди з інвалідністю.

Подробнее...

Для діток з інвалідністю - «Соціальне таксі»

Для діток з інвалідністю - «Соціальне таксі»З 2015 року в територіальному центрі соціального обслуговування Лубенської міської ради запроваджена нова транспортна послуга спеціалізованим автомобілем «Соціальне таксі». Люди з обмеженими фізичними можливостями мають змогу безбар'єрно відвідати різні об'єкти інфраструктури нашого міста.

Подробнее...

Із засідання комітету забезпечення доступності людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

Із засідання комітету забезпечення доступності людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури26 грудня відбулось засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при міськвиконкомі, яку провів її голова, заступник очільника міста Віталій Нікіпелов.

Подробнее...

Валерій Сушкевич: «Полтавська область може стати прикладом з упровадження заходів безбар’єрності»

Валерій Сушкевич: «Полтавська область може стати прикладом з упровадження заходів безбар’єрності»Про це на розширеній колегії Полтавської ОДА заявив Уповноважений Президента з прав людей з інвалідністю Адміністрації Президента України, голова Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України Валерій Сушкевич.

Подробнее...

Hromadske Woman 5. Ірина Твердохліб

Ірина ТвердохлібІрина Твердохліб представляє Національну Асамблею людей з інвалідністю України в Полтавській області. Проблеми зі здоров'ям не заважають їй займатися активною громадською діяльністю та добиватися створення кращих умов проживання в місті для осіб з інвалідністю.

Подробнее...

Із засідання комітету забезпечення доступності людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

Із засідання комітету забезпечення доступності людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури12 липня у міськвиконкомі відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при виконавчому комітету Полтавської міської ради. Провів його заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, голова комітету Віталій Нікіпелов.

Подробнее...

Дополнительная информация