Полтавська область

Із засідання комітету забезпечення доступності людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

Із засідання комітету забезпечення доступності людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури26 грудня відбулось засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при міськвиконкомі, яку провів її голова, заступник очільника міста Віталій Нікіпелов.

Подробнее...

Валерій Сушкевич: «Полтавська область може стати прикладом з упровадження заходів безбар’єрності»

Валерій Сушкевич: «Полтавська область може стати прикладом з упровадження заходів безбар’єрності»Про це на розширеній колегії Полтавської ОДА заявив Уповноважений Президента з прав людей з інвалідністю Адміністрації Президента України, голова Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України Валерій Сушкевич.

Подробнее...

Hromadske Woman 5. Ірина Твердохліб

Ірина ТвердохлібІрина Твердохліб представляє Національну Асамблею людей з інвалідністю України в Полтавській області. Проблеми зі здоров'ям не заважають їй займатися активною громадською діяльністю та добиватися створення кращих умов проживання в місті для осіб з інвалідністю.

Подробнее...

Із засідання комітету забезпечення доступності людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

Із засідання комітету забезпечення доступності людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури12 липня у міськвиконкомі відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при виконавчому комітету Полтавської міської ради. Провів його заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, голова комітету Віталій Нікіпелов.

Подробнее...

На засіданні обласного комітету доступності обговорювали питання комфортного пересування містом людей з обмеженими можливостями

На засіданні обласного комітету доступності обговорювали питання комфортного пересування містом людей з обмеженими можливостямиВідбулося засідання обласного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфораструктури. Захід пройшов за участі представників обласної та міської влади, а також представників громадських організацій людей з особливими потребами, членів комітету доступності.

Подробнее...

У будинку по вулиці Огнівська, 12 збудували пандус

У будинку по вулиці Огнівська, 12 збудували пандус2005 року в родині Тютюнників, що мешкають у будинку по вулиці Огнівській, 12 сталася біда – через нещасний випадок на річці їх син Олександр отримав тяжке травмування шиї. Ось вже десятий рік хлопець прикутий до інвалідного візка. Допомогти Олександрові узялася міська влада. Після відповідного звернення родини було прийнято рішення про будівництво пандуса, а процес зведення взятий на особистий контроль мера міста Олександра Мамая.

Подробнее...

Дополнительная информация