Hromadske Woman 5. Ірина Твердохліб

Ірина Твердохліб представляє Національну Асамблею людей з інвалідністю України в Полтавській області. Проблеми зі здоров'ям не заважають їй займатися активною громадською діяльністю та добиватися створення кращих умов проживання в місті для осіб з інвалідністю.

Будучи начальницею відділу по роботі з особами з інвалідністю Полтавського міського заклад-центру "Спорт для всіх", вона організовує спортивні заходи для різних категорій населення з різними захворюваннями та порушеннями стану здоров'я.

Ірина Твердохліб

"Маємо велику надію, що до 2020 року у нас уже буде зорганізована паралімпійська збірна, яка покаже себе достойно, як і всі наші паралімпійці", – висловлює сподівання Ірина Твердохліб.

Ірина Твердохліб

Рівнем архітектурної доступності в Полтаві жінка незадоволена. Вирішення проблем вона вбачає в залученні експертної групи до процесів проектування та будівництва всіх нових об'єктів у місті:

"Наша пропозиція завжди: що б не будувалося в місті Полтаві, щоб це все проходило через комітет доступності, через експертну групу, які пройшли вишколи та розуміються на цих питаннях. <...> Якщо не розуміються будівельники, проектанти, то розуміється та категорія населення, яка використовує цей об'єкт, тобто споживачі. І ми б із задоволенням підказали. І воно було б безболісно, полюбовно і по-людськи".

Ірина Твердохліб

Ми провели кілька днів разом з Іриною Твердохліб, аби дізнатися, чим живе ця жінка, з якими проблемами стикається щодня та як змінює світ навколо себе.

Ірина Твердохліб

Громадське.Woman – це проект про жінок, які рухають цей світ.

Людмила Гудзь, Костянтин Корягін

Дополнительная информация