Рівненська область

Громадська експертиза

На початку 2013 року голова Рівненського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації інвалідів з вадами зору «Генерація успішної дії» Петро Поліщук на черговому засіданні Громадської ради при Рівненській обласній державній адміністрації порушив питання забезпечення права на доступність для осіб з інвалідністю на Рівненщині.

Подробнее...

Аудит доступності установ соціальної сфери у Рівненській області

Довідково-інформаційний матеріал щодо забезпечення безбар'єрного доступу для осіб з інвалідністю до приміщень підприємств, установ, організацій системи органів соціального захисту населення, Мінсоцполітики і фондів страхування та інформацію щодо доступності будівель та приміщень читайте, перейшовши за посиланнями.

Подробнее...

Услуги для инвалидов внедрила Ривненская областная библиотека

Услуги для инвалидов внедрила Ривненская областная библиотекаДоставлять по заказу книги домой для людей с ограниченными физическими возможностями бесплатно начали работники Ривненской областной библиотеки. Такая деятельность налажена благодаря средствам, полученным по предоставлению библиотекой платных услуг другим категориям граждан.

Подробнее...

Центр социально-медицинской реабилитации инвалидов создан на Ровенщине

Лечебной физкультурой и спортом под наблюдением специалистов могут заниматься люди с ограниченными физическими возможностями в центре социально-медицинской реабилитации, открытом в городе Костополь.

Подробнее...

У Рівному досі ігнорують права інвалідів

У Рівному досі ігнорують права інвалідівГоворили-балакали, сіли та й заплакали. Рейд міських і обласних чиновників з облаштування пандусів для людей, які прикуті до візків, результатів майже не дав. Пандуси хоч і встановили, але більше половини з них не відповідають технічним нормам, або ж розташування будівлі просто не дозволяє до них доїхати.

Подробнее...

Як безбар’єрність з бар’єрністю уживаються

Як безбар’єрність з бар’єрністю уживаються У вересні минулого року українська влада формально зробила важливий крок до захисту прав інвалідів, підписавши на черговій сесії Генеральної Асамблеї ООН Конвенцію про права інвалідів та Факультативний протокол до неї. З цього приводу голова комітету Верховної Ради у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, голова Національної асамблеї інвалідів України Валерій Сушкевич на недавній прес-конференції зазначив: «Україна засвідчила запобігання дискримінації всіх форм інвалідності. На рівні цивілізованого світу ми визначили перехід від моделі милосердя до дотримання прав. Настав час подивитися на стан прав інвалідів і їх забезпечення в Україні».

Подробнее...

Дополнительная информация