Рівненська область

У Рівному продовжують укладати попереджувальну тактильну плитку

У Рівному продовжують укладати попереджувальну тактильну плиткуАктивісти відокремленого підрозділу ВГО «Генерація успішної дії» у Рівненській області прокоментували журналістам Рівненської регіональної дирекції Національної суспільної телерадіокомпанії України ситуацію щодо укладання попереджувальної тактильної плитки біля пішохідних переходів у Рівному.

Подробнее...

На Рівненщині, щоб добратися людині з інвалідністю до кнопки виклику, треба здолати... східці

На Рівненщині, щоб добратися інваліду до кнопки виклику, треба здолати... східціТак формально «подбали» про зручність людей з обмеженими фізичними можливостями у Рокитному

Подробнее...

Громадська експертиза

На початку 2013 року голова Рівненського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації інвалідів з вадами зору «Генерація успішної дії» Петро Поліщук на черговому засіданні Громадської ради при Рівненській обласній державній адміністрації порушив питання забезпечення права на доступність для осіб з інвалідністю на Рівненщині.

Подробнее...

Аудит доступності установ соціальної сфери у Рівненській області

Довідково-інформаційний матеріал щодо забезпечення безбар'єрного доступу для осіб з інвалідністю до приміщень підприємств, установ, організацій системи органів соціального захисту населення, Мінсоцполітики і фондів страхування та інформацію щодо доступності будівель та приміщень читайте, перейшовши за посиланнями.

Подробнее...

Услуги для инвалидов внедрила Ривненская областная библиотека

Услуги для инвалидов внедрила Ривненская областная библиотекаДоставлять по заказу книги домой для людей с ограниченными физическими возможностями бесплатно начали работники Ривненской областной библиотеки. Такая деятельность налажена благодаря средствам, полученным по предоставлению библиотекой платных услуг другим категориям граждан.

Подробнее...

Центр социально-медицинской реабилитации инвалидов создан на Ровенщине

Лечебной физкультурой и спортом под наблюдением специалистов могут заниматься люди с ограниченными физическими возможностями в центре социально-медицинской реабилитации, открытом в городе Костополь.

Подробнее...

Дополнительная информация