Сумська область

У Сумах маршрутки для інвалідів стануть примітнішими

У Сумах маршрутки для інвалідів стануть примітнішимиМіська влада зобов'язала приватних перевізників позначити транспорт, пристосований для перевезення пасажирів з обмеженими фізичними можливостями, міжнародним символом доступності.

Подробнее...

Сумчани з обмеженими можливостями провели імпровізований рейд

Сумчани з обмеженими можливостями провели імпровізований рейдУсе, щоб дізнатися: на скільки громадський транспорт пристосований для інвалідів-візочників. Результати невтішні. Пандуси у деяких маршрутках є, та піднятися ними – справа надскладна і, почасти, небезпечна.

Подробнее...

300 інвалідів возить безкоштовне таксі

У Сумах почало працювати безкоштовне таксі для інвалідів-візочників. Клієнтів доправляють у лікарні, вокзали, аптеки.

Подробнее...

Олександр Лисенко: Суми мають стати безбар’єрним містом

Олександр Лисенко: Суми мають стати безбар’єрним містомМагазини та установи міста не повинні створювати додаткові перешкоди та мають бути доступними для усіх городян, у тому числі й тих, у кого обмежені фізичні можливості. Та на жаль, у Сумах ще достатньо таких місць, куди містяни на візках, або ж навіть з милицями, не можуть дістатися.

Подробнее...

Інваліди-візочники проінспектували сумські маршрутки

Інваліди-візочники проінспектували сумські маршруткиПеревірили їхню доступність для людей із обмеженими фізичними можливостями, зокрема, які мають вади опорно-рухового апарату.

Подробнее...

Летом в Сумах заработает пляж для инвалидов

Летом в  Сумах заработает пляж для инвалидовЭту социальную инициативу внедряет в городе благотворительный фонд «Социнвест». Уже сей час активно очищается участок берега р. Псёл возле спасательной станции, что на территории городского парка им. Кожедуба.

Подробнее...

Дополнительная информация