Сумська область

Послугою «Соціальне таксі» зможе скористатися більше сумчан

Послугою «Соціальне таксі» зможе скористатися більше сумчанЗ 1 жовтня поточного року розширено перелік категорій громадян, які мають право безоплатно скористатися послугами міської служби «Соціальне таксі».

Подробнее...

Проблемы сумских людей на колясках решили в стиле «хай так»

Проблемы сумских людей на колясках решили в стиле «хай так»Устав от безразличия местных властей к проблемам людей с ограниченными возможностями, сумчане решили проблему своими силами. Как результат – в самом центре Сум, поблизости горсовета, появился необычный пандус. И несмотря на то, что конструкция предельно простая, старая дверь на ступеньках, она может стать своеобразной «палочкой-выручалочкой» как для людей с ограниченными возможностями, так и для мам с колясками.

Подробнее...

У Сумах маршрутки для інвалідів стануть примітнішими

У Сумах маршрутки для інвалідів стануть примітнішимиМіська влада зобов'язала приватних перевізників позначити транспорт, пристосований для перевезення пасажирів з обмеженими фізичними можливостями, міжнародним символом доступності.

Подробнее...

Сумчани з обмеженими можливостями провели імпровізований рейд

Сумчани з обмеженими можливостями провели імпровізований рейдУсе, щоб дізнатися: на скільки громадський транспорт пристосований для інвалідів-візочників. Результати невтішні. Пандуси у деяких маршрутках є, та піднятися ними – справа надскладна і, почасти, небезпечна.

Подробнее...

300 інвалідів возить безкоштовне таксі

У Сумах почало працювати безкоштовне таксі для інвалідів-візочників. Клієнтів доправляють у лікарні, вокзали, аптеки.

Подробнее...

Олександр Лисенко: Суми мають стати безбар’єрним містом

Олександр Лисенко: Суми мають стати безбар’єрним містомМагазини та установи міста не повинні створювати додаткові перешкоди та мають бути доступними для усіх городян, у тому числі й тих, у кого обмежені фізичні можливості. Та на жаль, у Сумах ще достатньо таких місць, куди містяни на візках, або ж навіть з милицями, не можуть дістатися.

Подробнее...

Дополнительная информация