Сумчани з обмеженими можливостями провели імпровізований рейд

Сумчани з обмеженими можливостями провели імпровізований рейд

Усе, щоб дізнатися: на скільки громадський транспорт пристосований для інвалідів-візочників. Результати невтішні. Пандуси у деяких маршрутках є, та піднятися ними – справа надскладна і, почасти, небезпечна.

Микола – з дитинства на інвалідному візку. На власному досвіді переконався – людська байдужість не має меж. Особливо, коли мова йде про користування транспортом. Водії, навіть спеціально облаштованих автівок, дуже рідко звертають увагу на візочників.

Та чоловік не з тих, хто швидко здається. Тому й клопочеться про постійні перевірки громадського транспорту. Ця – третя. Перша відбулась навесні. У рейд ходили разом із Комітетом доступності, що діє при міській раді. Втім, особливих результатів поки не видно.

Чи працюють такі пристрої нині та як, тестували й сьогодні. Що з того вийшло – далі без коментарів.

Аби дізнатися, чи відповідатимуть водії за невиконання обов'язків, ми звернулися до відділу логістики. Саме там повинні регулювати дане питання. Та навіть для короткого інтерв'ю часу у них не знайшлося.

Максимум, що можуть пообіцяти: за тиждень вийти у свій рейд – разом із візочниками. І вже за підсумками перевірки скласти картину того, що відбувається у Сумах на маршрутах приватного пасажирського транспорту.

Сумська ОДТРК

Дополнительная информация