Тернопільська область

Активіст показав, як на Тернопільщині «дбають» про людей з інвалідністю

<p style="text-align: justify;"><img src="images/pandus.jpg" width="550" height="413" alt="Активіст показав, як на Тернопільщині «дбають» про людей з інвалідністю" title="Активіст показав, як на Тернопільщині «дбають» про людей з інвалідністю" />Не перший рік у Гусятині триває конфлікт через... пандуси й сьогодні активіст показав, як там «дбають» про людей з інвалідністю.</p>Не перший рік у Гусятині триває конфлікт через... пандуси й сьогодні активіст показав, як там «дбають» про людей з інвалідністю.

Подробнее...

У Тернополі людям із особливими потребами допомагає "особливий" автомобіль

У Тернополі людям із особливими потребами допомагає "особливий" автомобільБус, обладнаний пандусом, призначений спеціально для поїздок на реабілітацію та лікування тим, хто пересувається у візку. Ініціатори проекту - подружжя Володимира та Оксани Костишин.

Подробнее...

В Тернополі на парковках будуть місця для автомобілів, якими керують люди з обмеженими можливостями

В Тернополі на парковках будуть місця для автомобілів, якими керують люди з обмеженими можливостями (фото)У Тернополі оновлять розмітки на місцях для паркування автомобілів. Насамперед це роблять, аби створити належні умови пересування для людей з обмеженими можливостями. У Тернополі більше 400 паркомісць, 11 з яких відведено для інвалідів.

Подробнее...

Тернополянки з дитячими візочками вимагають у влади пандуси

Тернополянки з дитячими візочками вимагають у влади пандусиТернополяни просять владу посприяти в облаштуванні сходів у парк «Топільче» та пандусів у торгових центрах. Електронну петицію із відповідним проханням розмістили на сайті ТМР.

Подробнее...

У Тернополі на вокзалі створять комфортні умови для перебування інвалідів

У Тернополі на вокзалі створять комфортні умови для перебування інвалідівНаступного року залізничні об'єкти стануть доступнішими для неповносправних людей. Згідно з Програмою зі створення належних умов для доступу людей з інвалідністю до об'єктів залізничної інфраструктури на 2016 рік, передбачено інвестувати 1,5 млрд гривень, щоб зробити залізничний транспорт більш зручним та доступним.

Подробнее...

У Тернополі збирають кошти, щоб встановити пандус

У Тернополі збирають кошти, щоб встановити пандусБлагодійний аукціон, на якому продавали картини, намальовані людьми з особливими потребами в рамках акції "Такі різні - такі рівні", на жаль, не допоміг зібрати суму необхідну для встановлення одного пандуса.

Подробнее...

Дополнительная информация