Активіст показав, як на Тернопільщині «дбають» про людей з інвалідністю

Активіст показав, як на Тернопільщині «дбають» про людей з інвалідністю

Не перший рік у Гусятині триває конфлікт через... пандуси й сьогодні активіст показав, як там «дбають» про людей з інвалідністю.

«НОВА...» вже писала про те, що відомий місцевий активіст, керівник громадської організації інвалідів «Вікторія», а нині – депутат даної громади – Іван Космина із села Вільхівчик Гусятинського району вчергове порушив наболіле питання побудови пандусів у райцентрі. Оскільки він сам багато років на інвалідному візку, то для нього дана ініціатива більш ніж принципова й ось сьогодні, Іван оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбуці результати роботи місцевої влади з вирішення даної проблеми.

«Сьогодні зустрічався з головою Тернопільської обласної організації людей з інвалідністю Михайлом Йосиповичем Костівим, – пише активіст на своїй сторінці у Фейсбуці. – Обговорили кілька важливих питань на 2017 рік. Сумно було визнавати, що цього року мої звернення ігнорувались, і в Гусятині не встановили пандусів, про потребу яких, я говорив кожної сесії. Але це життя, моє життя... Воно ніколи не було простим, тому не бачу сенсу розчаровуватись. Наступного року доведеться застосовувати радикальні методи. Хоча, прошу вибачення. Що ж це я так обманюю?! Погляньте, який «чудовий» пандус встановили до парку. Так і хочеться посадити кількох людей в інвалідний візок і спустити їх цим «пандусом» вниз. P.S. Розкажіть тепер мені про мою упередженість!!!»

НОВА Тернопільська газета

Дополнительная информация