Вінницька область

На Вінниччині відкрито перше інклюзивне банківське відділення «Ощадбанк»

На Вінниччині відкрито перше інклюзивне банківське відділення «Ощадбанк»В урочистому відкритті оновленого відділення взяв участь перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Андрій Гижко, начальник філії Вінницького обласного управління «Ощадбанку» України Юрій Боковий, директор центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» Рая Панасюк та заступник міського голови Вінницької міської ради Галина Якубович.

Подробнее...

Чи справді Вінниця комфортне місто для людей з особливими потребами?

Чи справді Вінниця комфортне місто для людей з особливими потребами?Ми кожного дня пересуваємось містом до роботи, навчання, у інших справах, та чи задумуємось про те, скільки зусиль докладають люди з обмеженими можливостями, аби подолати такий, на перший погляд, простий шлях? Журналісти пройшлися вулицями Вінниці та подивились чи справді наше місто комфортне для усіх жителів.

Подробнее...

З кожним роком Вінниця стає більш зручною для життя

Ліфт у школіТротуари обладнуються пандусами, як і приміщення різних закладів громадського користування, адаптується муніципальний транспорт для зручності усіх городян, в школах будуються ліфти для учнів на візках, реконструюється приміщення для реабілітаційного центру «Гармонія», на територіях мультикомлексів встановлюються стенди з азбукою жестів, на дитячих майданчиках з'являються пісочниці для малят на візках тощо.

Подробнее...

У день виборів людей на візках перевозитиме спеціальна служба, забронювати цю послугу можна до 22 жовтня

У день виборів людей на візках перевозитиме спеціальна службаВінничани, які пересуваються на візках і мають бажання проголосувати під час місцевих виборів на дільницях, а не вдома, можуть безкоштовно скористатися послугами Служби супроводу та Служби перевезення людей на візках. Для цього не пізніше 22 жовтня необхідно звернутися за телефоном 57-20-07, щоб забронювати відповідну послугу.

Подробнее...

По вулиці Хлібній, біля парку, відремонтовано тротуар та облаштовано пандуси

По вулиці Хлібній, біля парку, відремонтовано тротуар та облаштовано пандусиДнями у Вінниці завершився капітальний ремонт тротуару по вулиці Хлібній, поблизу входу в Центральний парк. Тут робітники поклали близько 300 м2 тротуарної плитки, встановили бордюр.

Подробнее...

Більше 40 пандусів заплановано облаштувати цього року біля перехресть вулиць та зупинок

Більше 40 пандусів заплановано облаштувати цього року біля перехресть вулиць та зупинокДля того, щоб забезпечити вільне пересування людей з інвалідністю, у Вінниці з 2008 року в рамках ремонту тротуарів триває будівництво пандусів для наскрізного переїзду через міські перехрестя. В цьому році планується облаштувати ще понад чотири десятки пандусів. В переважній більшості їх будуватимуть в місцях, які забезпечать доступ до зупинок громадського транспорту.

Подробнее...

Дополнительная информация