Волинська область

Чи адаптований Луцьк для людей з інвалідністю – експеримент від журналістів

Чи адаптований Луцьк для людей з інвалідністю – експеримент від журналістівВалерій Бакаєвич – один із найактивніших інвалідів-візочників Луцька. Чоловік отримав травму хребта 20 років тому. Зараз очолює громадську організацію та бореться за права інвалідів-візочників. Щоб дізнатися, як адаптований Луцьк для людей з інвалідністю, чи легко та безперешкодно інвалідам-візочникам дістатись до громадських місць загального користування, наші журналісти погодились на короткий експеримент – зустрітися в центрі міста та піти до Волинського обласного академічного музично-драматичного театру.

Подробнее...

Ігор Поліщук проведе день у темряві, аби дослідити доступність Луцька для незрячих людей

Ігор Поліщук проведе день у темряві, аби дослідити доступність Луцька для незрячих людейУ рамках програми «Відчуйте життя в темряві», яка реалізовується Волинським осередком ВГО людей із інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» у партнерстві із правозахисною організацією «Боротьба за права» ("Fight for right"), у четвер, 2 листопада о 8:30 відбудеться унікальний соціальний експеримент як для Луцька і Волині, так і для України, адже радник міського голови Ігор Поліщук увесь робочий день проведе в темряві, аби перевірити Луцьк на доступність інфраструктури міста для незрячих людей, тим самим солідаризуючись із незрячими лучанами. Супроводжувати пана Ігоря у темряві увесь день буде незрячий лучанин Заячківський Іван, який щодня впевнено подорожує містом без сторонньої допомоги і знає, як зробити його більш доступним.

Подробнее...

У Луцьку говорили про створення комфорту для людей з інвалідністю

У Луцьку говорили про створення комфорту для людей з інвалідністю" />Відбулося засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населенняВідбулося засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Подробнее...

Волинь перша запустить приміський автобус для осіб з інвалідністю на візках

Волинь перша запустить приміський автобус для осіб з  інвалідністю на візкахНа Волині їздитиме приміський автобус, забезпечений пандусом для інвалідів-візочників. Сьогодні його продемонстрував підприємець під час огляду транспортних засобів перевізників-претендентів у Луцьку.

Подробнее...

Відбулося засідання комітету, завдання котрого забезпечити доступністі неповносправних до об’єктів інфраструктури

Відбулося засідання комітету, завдання котрого забезпечити доступністі неповносправних до об’єктів інфраструктуриЛюди з обмеженими можливостями є споживачами таких самих послуг, тому важливо забезпечити їм доступності до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Для цього в області при облдержадміністрації створений комітет забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, виїзне засідання якого відбулось 12 квітня 2016 року.

Подробнее...

ЛУЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ - СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ "ВОЛИНЬ БЕЗ ПЕРЕШКОД"

ЛУЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ - СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ "ВОЛИНЬ БЕЗ ПЕРЕШКОД"Нещодавно підбито підсумки проекту «Реабілітація маломобільних людей з інвалідністю Волинської області», участь в якому взяв Луцький міський центр зайнятості. Ключове питання – проблеми доступності різних установ та закладів Волинської області.

Подробнее...

Дополнительная информация