Волинська область

У Луцьку говорили про створення комфорту для людей з інвалідністю

У Луцьку говорили про створення комфорту для людей з інвалідністю" />Відбулося засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населенняВідбулося засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Подробнее...

Волинь перша запустить приміський автобус для осіб з інвалідністю на візках

Волинь перша запустить приміський автобус для осіб з  інвалідністю на візкахНа Волині їздитиме приміський автобус, забезпечений пандусом для інвалідів-візочників. Сьогодні його продемонстрував підприємець під час огляду транспортних засобів перевізників-претендентів у Луцьку.

Подробнее...

Відбулося засідання комітету, завдання котрого забезпечити доступністі неповносправних до об’єктів інфраструктури

Відбулося засідання комітету, завдання котрого забезпечити доступністі неповносправних до об’єктів інфраструктуриЛюди з обмеженими можливостями є споживачами таких самих послуг, тому важливо забезпечити їм доступності до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Для цього в області при облдержадміністрації створений комітет забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, виїзне засідання якого відбулось 12 квітня 2016 року.

Подробнее...

ЛУЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ - СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ "ВОЛИНЬ БЕЗ ПЕРЕШКОД"

ЛУЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ - СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ "ВОЛИНЬ БЕЗ ПЕРЕШКОД"Нещодавно підбито підсумки проекту «Реабілітація маломобільних людей з інвалідністю Волинської області», участь в якому взяв Луцький міський центр зайнятості. Ключове питання – проблеми доступності різних установ та закладів Волинської області.

Подробнее...

У Луцьку презентували Карту доступності об’єктів Волинської області

У Луцьку презентували Карту доступності об’єктів Волинської області«Відкривати якийсь заклад з проблемами доступності – соромно. Взагалі треба табуювати будь-якийсь бізнес, який не мислить цими категоріями. Будь-який заклад чи установа повинні бути відкритими для всіх. Це філософія цього проекту» - так розпочав свій виступ Петро Верзун, керівник проекту «Реабілітація маломобільних людей з інвалідністю Волинської області».

Подробнее...

На Волині - соціальний тест

На Волині - соціальний тестМаломобільні волиняни мають змогу взяти участь у тестуванні об'єктів соціальної інфраструктури і приватних фірм щодо їхньої доступності для людей-інвалідів, повідомили організатори.

Подробнее...

Дополнительная информация