ЛУЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ - СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ "ВОЛИНЬ БЕЗ ПЕРЕШКОД"

ЛУЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ - СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ "ВОЛИНЬ БЕЗ ПЕРЕШКОД"Нещодавно підбито підсумки проекту «Реабілітація маломобільних людей з інвалідністю Волинської області», участь в якому взяв Луцький міський центр зайнятості. Ключове питання – проблеми доступності різних установ та закладів Волинської області.

За різними статистичними даними, 12% населення Волинської області - люди з інвалідністю, які через низку причин, що пов'язані із зовнішніми бар'єрами, не можуть самостійно скористатися всіма послугами відкритими для населення. Ці перешкоди також на собі відчуває значна частина людей, яку традиційно називають мало мобільними групами населення, до яких також відносять людей похилого віку, вагітних жінок та батьків з дитячими візочками. Як зазначили організатори проекту, проблема створення безперешкодного середовища для вищезазначеної категорії людей через низку причин стоїть у Волинській області досить гостро.

У рамках проекту «Реабілітація маломобільних людей з інвалідністю Волинської області» було розроблено проект Луцької міської соціальної програми «Місто без бар'єрів» та Мапу доступних об'єктів Волинської області. На цій Мапі позначено 40 приміщень у місті Луцьк, які пристосовані для людей з інвалідністю (наявність пандусу, кнопки виклику допомоги, шрифт Брайля на табличках). Серед цих об'єктів - Луцький міський центр зайнятості.

За результатами проекту «Волинь без перешкод», Луцький міський центр зайнятості нагороджений дипломом (завірений Луцьким міським головою) та табличкою-вказівником, що свідчить про доступність Луцького міського центру зайнятості для маломобільного населення.

Волинський ОЦЗ

Дополнительная информация