Ігор Поліщук проведе день у темряві, аби дослідити доступність Луцька для незрячих людей

Ігор Поліщук проведе день у темряві, аби дослідити доступність Луцька для незрячих людейУ рамках програми «Відчуйте життя в темряві», яка реалізовується Волинським осередком ВГО людей із інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» у партнерстві із правозахисною організацією «Боротьба за права» ("Fight for right"), у четвер, 2 листопада о 8:30 відбудеться унікальний соціальний експеримент як для Луцька і Волині, так і для України, адже радник міського голови Ігор Поліщук увесь робочий день проведе в темряві, аби перевірити Луцьк на доступність інфраструктури міста для незрячих людей, тим самим солідаризуючись із незрячими лучанами. Супроводжувати пана Ігоря у темряві увесь день буде незрячий лучанин Заячківський Іван, який щодня впевнено подорожує містом без сторонньої допомоги і знає, як зробити його більш доступним.

Події соціального експерименту «Відчуйте життя в темряві» 2 листопада 2017:

08:30- проведення майстер-класу для журналістів та представників органів місцевої влади щодо коректного висвітлення тематики інвалідності, зокрема використання недискримінаційної термінології та просування ідеї рівності, Юлія Сачук, правозахисниця. Луцька міська рада, каб. 105.

09.40 – ефір на Волинському телебаченні: унікальний прямий ефір в межах телешоу "Ранок Нової Волині" за участю Ігоря Поліщука, який прийде на ефір із зав'язаними очима разом із громадськими активістами, організаторами цього експерименту, аби розказати глядачам про цю унікальну подію. Ми поділимось своїми враженнями, планами на день і взагалі буде багато цікавого

Із 10 години відбудеться власне головний етап соціального експерименту, адже ми проведемо моніторинг міського громадського транспорту та інфраструктури, ходитимемо вуличками міста, демонструючи, із чим кожен день зіштовхуються лучани з порушеннями зору.

14:00 – обід в ресторації «Курінь».

16.00 - прес-конференція для представників медіа за результатами проведеного соціального експерименту, в якій візьмуть участь Ігор Поліщук, організатори заходу, незрячі лучани, представники «Генерації успішної дії». Луцька міська рада, каб. 105.

Шановна медіаспільнота, шановні журналісти, не лишіться осторонь цього унікального соціального експерименту, запрошуємо вас до висвітлення.

Деталі за телефоном:

050-223-22-64 Віталій Ткачук

Луцька міська рада

Дополнительная информация