Закарпатська область

Чи пристосований Ужгород для людей з інвалідністю?

Пандуси та приспущені бордюри, світлофори, оснащені звуковим супроводом та парковка для людей із особливими потребами. Саме ці моменти на звернення Асоціації інвалідів краю протягом місяця в Ужгороді інспектують патрульні поліцейські.

Подробнее...

В Ужгороді дослідили умови для безперешкодного пересування осіб з інвалідністю

В Ужгороді дослідили умови для безперешкодного пересування осіб з інвалідністюПрацівники сектору безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції Ужгорода та Мукачева вивчили проблемні питання безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об'єктів громадського та цивільного призначення, благоустрою, транспортної інфраструктури, дорожнього сервісу, транспорту, інформації та зв'язку.

Подробнее...

Ужгородський вокзал обладнали для “особливих” людей

На Ужгородському вокзалі з'явився механічний «підйомник», для людей з обмеженими можливостями. Інвалідам на візках стане легше підніматися до вагонів потягів. Десятки років працівникам вокзалу доводилось підіймати людей на візках до потягів вручну. Але чи зручні ці нововведення для самих «особливих» людей – разом з ними і протестувала наша Олександра Туранова.

Подробнее...

Прокурор Рахівщини не задоволений захистом інвалідів

Прокурор Рахівщини не задоволений захистом інвалідівПро це йдеться у інформації щодо стану законності, поданій прокурором Рахівського району Віктором Кузаном для розгляду на черговій сесії районної ради.

Подробнее...

Закарпатські суди стануть доступнішими для інвалідів

Закарпатські суди стануть доступнішими для інвалідівЗакарпатські суди готові до співпраці з громадськістю заради забезпечення рівного доступу інвалідів до правосуддя.

Подробнее...

Закарпатські "олені" прославилися на всю Україну

Закарпатські "олені" прославилися на всю УкраїнуІнформаційна програма "Абзац" на Новому каналі відзняла матеріал про закарпатських правопорушників, що паркуються на місцях для інвалідів.

Подробнее...

Дополнительная информация