Єдиний шкільний ліфт в області пустили для учнів Хортицького реабілітаційного багатопрофільного центру

Єдиний шкільний ліфт в області пустили для учнів Хортицького реабілітаційного багатопрофільного центру

Учасниками довгоочікуваної події стали перший заступник голови обласної державної адміністрації Григорій Самардак та голова Запорізької обласної ради Віктор Межейко.

Григорій Самардак привітав вихованців центру та педагогічний колектив зі святом, зазначивши, що такий підйомник значно полегшить навчальний процес учням із вадами опорно-рухового апарату, які вимушені пересуватися на візках.

- Дуже хотілося б, щоб таких подій та приводів зібратися разом було якомога більше. Ми намагаємося робити все від нас залежне, аби діти з особливими потребами не відчували себе обмеженими. Звичайно за іншої ситуації в країні, ми могли б спрямовувати більше коштів на будівництво таких ліфтів, на вирішення нагальних потреб – ремонт доріг, реконструкцію лікарень, покращення якості нашого життя, - зазначив посадовець.

З нагоди святкової події, в навчальному закладі також відбувся новорічний ярмарок та урочистий звітний захід - «Освітній олімп – 2014», на якому школярі та студенти закладу презентували свої творчі досягнення за І півріччя навчального року.

Запорізька ОДА + Фото

Дополнительная информация